IEM Katowice 2019 – cosplayerki, za którymi oglądali się gracze

Michał Tomaszkiewicz
02.03.2019 22:54
IEM Katowice 2019 – cosplayerki, za którymi oglądali się gracze Fot. Michał Tomaszkiewicz, Antyradio.pl

Nie samym e-sportem żyją uczestnicy Intel Extreme Masters 2019 w Katowicach – spora część odwiedzających robi to po prostu z miłości do gier. Na IEM mogą podziwiać nie tylko monitory komputerów gamingowych – wśród nich przechadzają się cosplayerki ucieleśniające postaci z gier.

Cosplay stał się ważnym elementem imprez związanych z grami – odwiedzając IEM w Katowicach można być pewnym, że przechadzając się po Strefie Expo bądź krążąc dookoła widowni w Spodku, napotka się na postać gry, z którą będzie się chciało zrobić zdjęcie.

Powody mogą być różne – gracze mogą zostać oczarowani pełnym szczegółów, pieczołowicie odtworzonym wyglądem bohaterów (a właściwie bohaterek, gdyż w cosplayu istnieje widoczna gołym okiem dysproporcja dotycząca przedstawicielek i przedstawicieli poszczególnych płci), kreatywną interpretacją stylizacji znanej z gry albo urodą kryjących się pod ubraniami śmiałkiń bądź śmiałków.

IEM Katowice 2019 – najlepsze cosplaye

Możliwe nawet, że największym powodzeniem wśród łowców pamiątkowych zdjęć cieszą się cosplayerki, które łączą w swojej działalności dwa ostatnie założenia – z obserwacji katowickiego Spodka podczas IEM 2019 wynika, że są one nieustannie oblegane przez amatorów pamiątkowych fotek.

Przeczytaj także

My także zawiesiliśmy obiektyw naszego aparatu na cospleyerkach, za którymi podążały prawdziwe tłumy. Efekty fotograficznego safari możecie obejrzeć w poniższej galerii.

Cosplayerki i cosplayerzy brali udział w konkursie zorganizowanym przez Lenovo.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.