Idris Elba kolejnym celebrytą zarażonym koronawirusem. Aktor wydał oświadczenie

16.03.2020 20:32
Foto: CHRIS DELMAS/AFP/East News|undefined Fot. CHRIS DELMAS/AFP/East News

Brytyjski aktor Idris Elba potwierdził oficjalnie, że pozytywnie przeszedł test na obecność koronawirusa. 

Idris Elba jest kolejną powszechnie znaną osobą, u której potwierdzono obecność koronawirusa. Wcześniejszymi przypadkami są Tom Hanks i jego żona Rita Wilson, Olga Kurylenko oraz argentyński muzyk Marcelo Peralta. Brytyjski aktor podzielił się wieściami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Idris Elba kolejnym celebrytą zarażonym koronawirusem

Idris Elba poddał się testowi na obecność koronawirusa, który niestety dał wynik pozytywny. Aktor poinformował swoich fanów publikując wpis na Twitterze.

Dziś rano pozytywnie przeszedłem test na obecność COVID-19. Czuję się dobrze, dotąd nie miałem żadnych symptomów, ale znajduję się obecnie w izolacji od kiedy dowiedziałem się o możliwej ekspozycji na wirusa. Ludzie, zostańcie w domach i bądźcie pragmatyczni. Będę was informował o tym, jak się czuję. Nie panikujcie.

Przeczytaj także

Idris Elba to 48-letni brytyjski aktor, mogący się pochwalić bogatą filmografią. Wystąpił w takich produkcjach jak "Prawo ulicy", "Luther", "Prometeusz", czy "Mroczna Wieża". Regularnie pojawiał się również w Kinowym Uniwersum Marvela jako Heimdall - najbliższy przyjaciel Thora i strażnik Asgardu. 

Zobacz też: Wykupił 17 700 środków dezynfekcyjnych, żeby zarobić na koronawirusie. Został zmuszony do oddania ich za darmo 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.