Idris Elba został okrzyknięty najseksowniejszym mężczyzną na świecie

Kamil Kacperski
07.11.2018 12:59
Idris Elba|undefined Fot. Julie Edwards/LFI/Avalon/REPORTER

Magazyn "People" co roku wybiera swojego "Najseksowniejszego mężczyznę na świecie". W 2018 tytuł ten przypadł Idrisowi Elbie, aktorowi znanemu z występu w takich filmach, jak "Thor: Ragnarok", "Mroczna wieża", czy "Luther".

Chociaż nowe wydanie magazynu "People" pojawi się w sprzedaży dopiero 19 listopada 2018 roku, to pismo już teraz ogłosiło swojego zwycięzcę w kategorii "Najseksowniejszy mężczyzna na świecie". Został nim Idris Elba. Aktor znany z występów w m.in. trylogii o Thorze, poinformował o swoim zwycięstwie za pośrednictwem Twittera. Mężczyzna wystąpił również w programie Jimmy'ego Fallona.

Elba połączył tweeta o okładce magazynu "People" z przypomnieniem o wyborach do senatu i izby w USA:

Najseksowniejszy mężczyzna na świecie to Idris Elba

Mężczyzna wypowiedział się na temat wyróżnienia w wywiadzie dla "People", w którym przyznał, że... całkiem rozumie decyzję o przyznaniu mu tytułu "Najseksowniejszego mężczyzny na świecie":

Najpierw pomyślałem, że nie ma opcji, żeby to była prawda. Ale potem popatrzyłem w lustro i stwierdziłem, że "cholera, faktycznie wyglądam całkiem sexy". Ale tak na poważnie - to naprawdę miłe uczucie. Dobra niespodzianka i ogromny zastrzyk dla ego.

Elba już raz był obecny na liście magazynu "People". W 2007 roku musiał jednak uznać wyższość Matta Damona. Aktor zdobył jednak tytuł "Najprzystojniejszego mężczyzny roku" magazynu "Essence" w 2013 roku. 

"People" przyznaje laur w kategorii "Najseksowniejszego mężczyzny na świecie" od 1985 roku. Pierwszym zdobywcą tego wyróżnienia był Mel Gibson. W 2017 roku zaszczyt przypadł zaś wokaliście country Blake'owi Sheltonowi. Elba jest 33. laureatem nagrody. 

Elbę już niedługo będziemy mogli oglądać w spin-offie "Szybkich i wściekłych", w którym zagra głównego antagonistę, serialu "Dzwonnik z Notre-Damme" i w romansie "Three Thousand Years of Longing", w którym będzie mu partnerowała Tilda Swinton. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.