Pogoda
19.05.2020 13:47

Impreza urodzinowa Wiedźmina na GOG-u. 85% zniżki z okazji 5. rocznicy premiery Wiedźmina 3

Wiedźmin 3 ma już pięć lat: premiera gry odbyła się w maju 2015 roku. GOG zaprasza wszystkich na organizowaną z tej okazji imprezę, obiecując prezent w wysokości 85% zniżki na zakup gier z serii.

Wiedźmin 3
foto: materiały prasowe CD Projekt RED

Biorąc pod uwagę ogrom opinii o tym, że Wiedźmin 3 jest grą wszech czasów, kto nie zapoznał się z trzecią częścią przygód Geralta, przegrał życie. Szczególnie te toczone podczas społecznego izolowania się, gdy czas kiedyś spędzany na wyjścia ze znajomymi teraz można przeznaczyć na zdobywanie nowych, wirtualnych przyjaciół.

Wiedźmin 3 potrafi ukraść ponad 100 godzin smutków i rozterek, szczególnie gdy gra się w wersję GOTY, razem z opracowanymi przez CD Projekt RED dodatkami.

Wiedźmin 3 najlepszą grą wszech czasów według Game Informera
Wiedźmin 3 najlepszą grą wszech czasów według Game Informera
Przeczytaj także Wiedźmin 3 znowu został grą wszech czasów

W promocji przygotowanej przez GOG oprócz najbardziej uwielbianej „trójki” można kupić za symboliczne parę złotych także pierwszego i drugiego Wiedźmina, a także tytuły spokrewnione, w tym najnowszą część pochodzącą z 2018 roku.

Wiedźmin 3 w urodzinowej promocji na GOG-u. Rabat 85% w prezencie

Wiedźmin 3 GOTY można zgarnąć za niecałe 45 zł; Wiedźmin 1 w promocji kosztuje 4,99 zł, Wiedźmin 2 za 5,99 zł.

Wśród gier, które można kupić taniej, znajduje się także Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści, za które trzeba 39,99 zł. Wiedźmin Gra Przygodowa została wyceniona na 5,99 zł.

Fani serii mogą także zaopatrzyć się w zapis koncertu muzyki ze ścieżki dźwiękowej Wiedźmina 3, zarejestrowany w 2017 roku. Promocja trwa do 25 maja 2020, do godziny 15:00.

Zobacz także: Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści – o jasny GWINT! [RECENZJA] 

Graliście w Wiedźmina?

Tagi: Wiedźmin