Influencer chciał wyglądać jak gwiazdor K-popu. Zobaczcie zdjęcia przed i po

29.06.2021 13:30
Influencer chciał wyglądać jak gwiazdor K-popu. Zobaczcie zdjęcia przed i po Fot. AP/Associated Press/East News

Brytyjski influencer Oli London postanowił kilka miesięcy temu przejść kilkanaście operacji plastycznych, aby wyglądać jak Jimin z zespołu BTS. 

Influencer przeszedł kilkanaście operacji, aby wyglądać jak gwiazdor K-Popu

Jak podaje TMZ, London przeszedł podobno 18 operacji, aby upodobnić się do swojego koreańskiego idola, Jimina z BTS. W wideo udostępnionym na łamach portalu Oli London stwierdził, że "nareszcie jest Koreańczykiem" i "bardzo się cieszy, że udało mu się skompletować swój look".

Polecamy

W serii postów na Instagramie London wyznał, że "czuł się uwięziony w złym ciele przez 8 lat". Dopiero teraz może się poczuć wolny, bo "jest Koreańczykiem". Według donosów TMZ, cały proces trwał kilka lat i wymagał 18 operacji, za które łącznie influencer zapłacił ponad 150 tysięcy dolarów.

London wyjawił również, że zmienił imię na Jimin i wyjaśnił, co go skłoniło do tak ogromnej zmiany:

Wiem, że to pewnie dla was konfundujące, bo nikt jeszcze nie stwierdził publicznie, że przeszedł taką zmianę... Przez lata walczyłem z problemami z tożsamością, nie wiedząc kim jestem. Bycie transseksualnym jest nieco jak bycie TRANSRASOWYM, bo urodziłeś się w złym ciele.

Polecamy

W komentarzach możemy przeczytać, że decyzja Jimina o tym, by określać się "Koreańczykiem" jest nieco błędna i krzywdząca - influencer nie pochodzi z Korei, ani nie ma nawet koreańskich korzeni. Przed operacjami identyfikował się jako osoba biała, ale Jimin/London odpowiedział na te uwagi:

Tak, identyfikuje się jako Koreańczyk. Tak, nie mam określonej płci. Tak, wyglądam jak Jimin. Ale to nie powinno sprawiać, że zostaje wykluczony ze społeczeństwa, by robić ze mnie potwora. Jestem niebinarnym Koreańczykiem. Nigdy nie przestanę być tym, kim miałem się stać.

Na razie BTS, ani sam Jimin nie zareagowali na wieści o sprawie Londona/Jimina. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.