Pogoda
28.06.2019 13:25

Influencerka Deynn pokazuje, jak mierzy się wielkość foremki. Nowy hit internetu [WIDEO]

Influencerzy to stworzenia z innego świata. Udowodniła to Deynn, którą na Instagramie śledzi 1,3 mln osób, podczas określania wielkości foremki używanej w kulinarnym wideo.

Deynn
foto: kadr z wideo

Żyjemy w czasach, w których znani ludzie coraz częściej znani są z tego, że są znani. To zasługa (albo wina) w dużej mierze internetu, który pozwala każdemu pokazać się światu i walczyć o uwagę pozostałych użytkowników sieci.

Zainteresowanie jest warte konkretne pieniądze. Przedsiębiorstwa chętnie płacą influencerom za pokazywanie ich produktów, gdyż przekłada się to na wzrost sprzedaży. Fani chcą otaczać się takimi samymi rzeczami, jak ich idole.

Dla wielu infuencerów pokazywanie się w mediach społecznościowym stało się sposobem na życie. Nic więc dziwnego, że gdy tracą konta, przechodzą załamanie.

Jessy Taylor
Jessy Taylor
Przeczytaj także Influencerka załamała się po skasowaniu jej konta na Instagramie. „Jestem nikim bez obserwujących i niczego nie potrafię” [WIDEO]

Z drugiej strony, część z nich wydaje się postrzegać rzeczywistość zupełnie inaczej i nie przegapi żadnej okazji, żeby pochwalić się dobrami materialnymi oraz pożądanymi partnerami.

Deynn chwali się iPhonem XR mierząc nim foremkę na ciasto

Deynn jest znana jako osoba zachęcająca do aktywnego, zdrowego trybu życia. Na Instagramie chwali się sylwetką, a na filmach pokazuje, jak można ją osiągnąć.

Kręcąc wideo pokazujące przepis na polecany przez nią deser Deynn postanowiła w dość niecodzienny sposób poinformować fanki, jakiej wielkości foremkę potrzebują, żeby pomieściło wszystkie przygotowane składniki.

Deynn nie omieszkała poinformować, że używa iPhone’a XR (nowszego niż niemodny już iPhone X) oraz pilnować, żeby na ekranie cały czas widoczne było zdjęcie jej partnera.

iPhone XS i iPhone Xs Max
iPhone XS i iPhone Xs Max
Przeczytaj także iPhone Xs, iPhone Xs Max, iPhone Xr - znamy polskie ceny i dostępność

Media społęcznościowe coraz częściej starają się walczyć z wykorzystywaniem atrakcyjności fizycznej do zdobywania fanów. Twitch wprowadził na przykład zasady ubierania się prowadzących transmisje, tak by kobiety nie przyciągały już widzów ogromnymi dekoltami.

Zobacz także: Twitch wprowadza dress code, żeby walczyć z biustami w streamach 

A Wy jakiego standardu miar używacie?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Internet