Influencerka zabiła się, spadając z 50 metrów. Jej telefon transmitował do sieci upadek i moment śmierci [WIDEO]

26.07.2021 14:16
Influencerka zabiła się, spadając z 50 metrów. Jej telefon transmitował do sieci upadek i moment śmierci [WIDEO] Fot. shutterstock

Młoda influencera zabiła się, spadając z ogromnego dźwigu. Jej telefon transmitował do sieci tragiczny wypadek i moment śmierci.

Po raz kolejny przedstawiamy historie influencera, który pogoń za sławą w sieci przypłacił życiem. Tym razem pokażemy Wam historię 23-latki, która spadła z dźwigu kręcąc filmik reklamowy. Kobieta zginęła na miejscu.

Influencerka zabiła się spadając z 50 metrów

Xiao Qiumei, 23-letnia influencerka z Chin na co dzień pracowała jako operator dźwigu. Niemal codziennie nagrywała filmiki dla swoich fanów. Jej konto w mediach społecznościowych obserwowało aż 100 tysięcy osób.

Polecamy

Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek, 20 lipca 2021, około 17:40. Po tym jak większość pracowników budowy opuściła swoje miejsce pracy, młoda kobieta postanowiła nagrać filmik. Podczas transmisji nagle obraz się rozmył, a w tle słychać było przeraźliwe krzyki. Jak się okazało, 23-latka spadła z wysokości 50 metrów. Jej kamera cały czas transmitowała w sieci całe zajście.

Do wypadku doszło mieście Quzhou w zachodniej chińskiej prowincji Zhejiang. Według doniesień lokalnych mediów Xiao Qiumei miała dwoje małych dzieci. Rodzina tragicznie zmarłej 23-latki nie wie, jak mogło dojść do tego wypadku. Jak podkreślili, młoda dźwigowa zawsze zachowywała się bardzo profesjonalnie.

Źródło: The Sun

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.