Pogoda
12.04.2019 16:31

Influencerka załamała się po skasowaniu jej konta na Instagramie. „Jestem nikim bez obserwujących i niczego nie potrafię” [WIDEO]

Blogerka, której usunięto konto na Instagramie obserwowane przez 113 tysięcy osób przeżyła załamanie nerwowe i nagrała film, na którym wypłakuje wyznania o utracie źródła przychodu i niechęci do pracowaniach po osiem godzin dziennie jak „90% przegrywów”.

Jessy Taylor
foto: kadr z wideo

Cios w postaci utraty konta przyszedł niespodziewanie – kobieta zajmowała się właśnie pracą nad publikacją, gdy straciła dostęp do Instagrama.

Dla Jessy Taylor była to ogromna strata – kobieta rzuciła się do prób odzyskania konta, jej starania skończyły się jednak niepowodzeniem, co pod znakiem zapytania postawiło całą przyszłość, jaką widziała przed sobą infuencerka.

Zapłakana kobieta dwukrotnie powtórzyła, że bez obserwujących jest po prostu nikim.

"

Do wszystkich, którzy mnie raportują – pomyślcie dwa razy zanim zrujnujecie mi życie, wszystkie moje pieniądze zarabiam online i nie chcę tego stracić. "

Blogerka nie zdradziła, z jakiego powodu usunięto jej konto na Instagramie – w sieci można znaleźć przypuszczenia, że chodziło o publikowanie treści rasistowskich.

influencer
influencer
Przeczytaj także Hotel wygarnął influencerom, co myśli o ich propozycjach pobytu za fotkę na Instagramie

Blogerka po wykasowaniu jej konta na Instagramie: nie chcę wracać do prostytucji

Załamana kobieta pozwoliła sobie na dość sporą szczerość, zdradzając dlaczego zajmuje się publikowaniem na Instagramie i dodając, że nie wyobraża sobie powrotu do ośmiogodzinnego dnia pracy w MacDonaldzie, ani do prostytucji, którą się wcześniej parała.

"

Zrozumcie, że nie mam żadnych kwalifikacji, mam za to dług w wysokości 20 000 dolarów. Nic nie umiem i nie dostanę pracy. "

Zobacz także: >> Jajko stało się najpopularniejszym celebrytą na Instagramie <<

Z makijażem i odpowiednimi filtrami influencerka wygląda tak:

Blogerka założyła natychmiast nowe konto na Instagramie – zdobyła już 13 tys. obserwujących.

Ma rację dziewczyna?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Duperele