Pogoda
29.07.2019 11:52

Instagramerka zamordowana w Moskwie. Nagie ciało znaleziono w walizce, z której wystawała noga

W Moskwie dokonano makabrycznego odkrycia. Instagramerka Katarina Karaglanowa została znaleziona martwa w wynajmowanym mieszkaniu. Jej ciało zostało zapakowane do walizki, morderca nie zdążył jednak się go pozbyć.

Katarina Karaglanowa
foto: zrzut ekranu www.instagram.com/katti_loves_life

Katti_loves_life, czyli Katii kocha życie – takie konto założyła na Instagramie 24-letnia Katarina Karaglanowa. Obserwowało ją ponad 80 tysięcy osób.

Kobieta nie prowadziła typowego gwiazdorskiego życia. Studiowała na uniwersytecie medycznym w Moskwie, odbyła już staż w szpitalu.

W ostatnim czasie przestała jednak dawać znaki życia. Zaniepokojeni krewni, mieszkający poza Moskwą, poprosili właściciela wynajmowanej przez instagramerkę mieszkania do zobaczenia, czy wszystko u niej w porządku.

instagramer
instagramer
Przeczytaj także Instagramerzy trafiają w Hiszpanii do szpitala. Robią sobie fotki w toksycznym jeziorze

Mężczyzna zastał na miejscu makabryczny widok. Na podłodze stała walizka, z której wystawała noga. W środku znajdowało się nagie ciało instagramerki.

Zamordowana instagramerka zapakowana do walizki. Wystawała z niej noga

Nagie ciało Katariny Karaglanowej zostało zapakowane do walizki. Po jej otworzeniu okazało się, że przyczyną śmierci były rany kłute klatki piersiowej.

Policja wszczęła śledztwo w sprawie morderstwa. Głównymi podejrzanymi są fani instagramerki. Funkcjonariusze uważają, że do zbrodni mogło dość w afekcie z powodu zazdrości o rywala. Podejrzewani mają odpowiednio 32 i 52 lata.

Cieszące się sławą instagramerki coraz częściej stają się ofiarami swoich wielbicieli. W USA fan zamordował 17-latkę i zdjęcie ciała z obciętą głową opublikował na jej koncie.

Zobacz także: Uciął głowę 17-letniej instagramerce i opublikował zdjęcie jej ciała. Fotografie krążą po sieci 

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Internet