Internauci podkładają śmiech różnych celebrytów pod scenę z "Jokera". Zobaczcie efekty

10.10.2019 14:09
Internauci podkładają śmiech różnych celebrytów pod scenę z "Jokera". Zobaczcie efekty Fot. kadr z filmu "Joker"/ Warner Bros.

Jak brzmiałby Joker Joaquina Phoenixa ze śmiechem Samuela L. Jacksona? Internauci postanowili to sprawdzić. Zapanowała nowa moda.

Internetowe mody przybierają rozmaite kształty. Bywają kuriozalne, zabawne, a nierzadko również niebezpieczne. Najnowszy trend jaki zapanował w sieci jest zdecydowanie nieszkodliwy, patrząc jednak na efekty pracy internautów przychodzi nam na myśl krótkie: "dlaczego?". Zastanawialiście się bowiem, jak brzmiałby najnowszy Joker ze śmiechem Eddiego Murphy'ego? Okazuje się, że niektórych ciekawiło to na tyle, że postanowili przetestować swoje umiejętności w zakresie montażu, podstawiając rechoty różnych celebrytów pod scenę z filmu Todda Phillipsa.

Internauci podkładają śmiech różnych celebrytów pod scenę z "Jokera"

Informowaliśmy was wczoraj, że jakiś szaleniec postanowił zestawić ze sobą gardłowy rechot Setha Rogena z ujęciem z "Jokera". To, co wydawało się jedynie głupim pomysłem, o którym szybko zapomnimy, przemieniło się w istną internetową modę. Teraz internauci z całego świata wrzucają na Twittera przeróbki "Jokera" z podłożonym śmiechem różnych celebrytów. Znaleźli się wśród nich między innymi Samuel L. Jackson i Eddie Murphy. Przykładowe "perełki" znajdziecie poniżej.

Zobacz też: "Joker" podbił nie tylko kina. Króluje też na stronach porno

Wspomina moda wiąże się rzecz jasna z szumem, jaki powstał wokół filmu Todda Phillipsa. "Joker" nie schodzi z języków od dłuższego czasu. Media na całym świecie przekrzykują się naprzemiennie pochwałami i zarzutami o gloryfikację przemocy. Całą sprawą zainteresowało się nawet FBI. Twórcom oberwało się również za wykorzystanie w filmie utworu człowieka skazanego za pedofilię.

Zobacz też: "Joker" - Joaquin Phoenix miał pomysł na nietypową scenę po napisach

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.