J.K. Rowling miała podejrzenie koronawirusa: "Na szczęście już wyzdrowiałam"

07.04.2020 10:53
J.K. Rowling miała podejrzenie koronawirusa: "Na szczęście już wyzdrowiałam" Fot. Invision/Invision/East News

Autorka "Harry'ego Pottera" i scenarzystka "Fantastycznych zwierząt" wyjawiła, że przechodziła przez symptomy COVID-19, choroby wywoływanej przez koronawirusa.

J. K. Rowling wyjawiła w serii tweetów, że cierpiała niedawno na problemy zdrowotne podobne do tych powodowanych przez COVID-19. Posłuchała się porad swojego męża, lekarza, który pomógł jej w pozbyciu się uciążliwych symptomów. Pisarka udostępniła wideo, w którym wyjaśnione jest, jak najlepiej radzić sobie w takiej sytuacji. Autorka "Harry'ego Pottera" zachęciła do oglądania i dzielenia się wideo, twierdząc, że przez 2 tygodnie miała podobne objawy, które teraz jej już przeszły.

J.K. Rowling miała objawy COVID-19

Następnie potwierdziła, że już czuje się dobrze i wyzdrowiała. Podziękowała również fanom za słowa otuchy:

Dziękuję wam za przemiłe wiadomości. Definitywnie wyzdrowiałam i chciałam się podzielić technikami, które są polecane przez lekarzy. Nic nie kosztują, nie mają efektów ubocznych, a mogą pomoc wam/waszym najbliższym, tak jak pomogły mi. Bądźcie bezpieczni.

Przeczytaj także

Rowling napisała oczywiście 7 książek o Harrym Potterze (nie, nie liczymy "Przeklętego dziecka"). Kilka lat temu zadebiutowała jako scenarzystka "Fantastycznych zwierząt", a także stworzyła kontynuację filmu. Teraz pracuje nad 3. odsłoną serii prequeli, w której pomaga jej Steve Kloves. Prace nad produkcją rozpoczęto w listopadzie 2019 roku, jednak zawieszono je w marcu 2020 roku ze względu na koronawirusa.

J.K. Rowling poinformowała również, że ruszył nowy serwis internetowy o nazwie Harry Potter at Home. Dzięki niemu będziemy mogli poznać tajniki szkoły magii i czarodziejstwa. Strona podsunie pomysły opiekunom znudzonych podopiecznych na rozwinięcie ich kreatywności poprzez interesujące materiały związane z magicznym światem, które na bieżąco będą pojawiać się w serwisie.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.