Jacek Rozenek wraca do zdrowia. Aktor grający Geralta z "Wiedźmina" podziękował fanom

04.06.2019 11:19
Jacek Rozenek|undefined Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Pod koniec maja 2019 roku pojawiła się informacja o tym, że Jacek Rozenek trafił do szpitala z powodu udaru mózgu, który sprawił, że aktor m.in. stracił mowę. Na szczęście powoli wraca do zdrowia, co widać w nowym wideo opublikowanym przez jego koleżankę z planu "Barw szczęścia". 

Na Instagramie aktorki Adrianny Biedrzyńskiej pojawiło się 3 czerwca 2019 roku wideo, w którym Jacek Rozenek dziękuje wszystkim fanom za słowa otuchy i wsparcia w tak trudnych chwilach. Chociaż aktor wciąż ma problemy z mówieniem i do pełnej rekonwalescencji jeszcze daleko, to Rozenek powrócił do pracy już teraz. Na jego łóżku widzimy bowiem scenariusze do kolejnych odcinków "Barw szczęścia". 

Jacek Rozenek wraca do zdrowia

A oto wideo z Jackiem Rozenkiem udostępnione przez Adriannę Biedrzyńską:

O stanie zdrowia dowiedzieliśmy się za pośrednictwem "Super Expressu". Tabloid doniósł, że Jacek Rozenek od połowy maja 2019 roku znajduje się pod intensywną lekarską opieką w jednym z warszawskich szpitali. Według gazety, mimo szybko udzielonej pomocy, udar mózgu zdążył poważnie wpłynąć na zdrowie aktora.

Przeczytaj także

Pierwsze raporty donosiły o tym, że Jacek Rozenek całkowicie utracił mowę. Nie mógł się też samodzielnie poruszać, a prawa część jego ciała była niemal całkowicie sparaliżowana. Aktor będący głosem wiedźmina Geralta jeździ na wózku i codziennie jest poddawany rehabilitacji. Wygląda na to, że zaczęła ona działać. 

Redakcja Antyradio.pl życzy panu Rozenkowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.