Pogoda
28.02.2019 15:19

Jack Black przypadkowo udoskonalił mema z "rozkojarzonym chłopakiem"

JB to skarb - utalentowany aktor komediowy, dobry wokalista i muzyk, a także niemal wybitny youtuber, który w ciągu 3 miesięcy zdobył prawie 4 miliony widzów. Do listy możemy teraz dodać również "chodzący mem".

Jack Black meme
foto: kadr z wideo

Jack Black w grudniu 2018 roku założył "gamingowy" kanał na YouTubie. Obiecał wówczas, że już niedługo pokona PewDiePie'a oraz Ninję, którzy obecnie są najpopularniejszymi graczami na świecie (chociaż Pewds odszedł raczej w kierunku recenzowania memów, książek i komentowania bieżących wydarzeń z życia platformy). Jablinski Games zdobył w ciągu kilku dni milion subskrybentów i po około trzech miesiącach (28 lutego 2019 roku) zgromadził prawie 4 miliony widzów. 

Jack Black stał się chodzącym memem

Aktor/wokalista udostępnił na swoim kanale już kilka filmików - ostatni z nich ujrzał światło dzienne 22 lutego 2019 roku i przedstawiał ujęcia zakulisowe z produkcji filmu "Jumanji". Jack Black ze względu na udział w projekcie musiał się pożegnać ze swoją majestatyczną, czarno-siwą brodą, którą zamienił na krótki farbowany zarost. Jego loki zmieniły zaś kolor na ciemny blond. Aktor opowiedział również o ćwiczeniach do "Jumanji".

W wideo pojawia się również fragment, w którym Black przechadza się po uliczkach niedaleko studia nagraniowego. W pewnym momencie zauważa go mężczyzna, który idzie za rękę ze swoją dziewczyną. Całość wygląda jak odtworzenie znanego mema przedstawiającego "rozkojarzonego chłopaka", tylko tym razem obiektem westchnień jest Jack Black. Fragment, o którym mowa, widać około 8 minuty i 10 sekundy. Uważajcie, bo jest bardzo krótki i można go łatwo przegapić:

Tenacious D z utworem Making Love
Tenacious D z utworem Making Love
Przeczytaj także Tenacious D z szokującym klipem do „Making Love”. Jest penis tryskający serduszkami i wagina w kształcie motyla

Internet zareagował na memy z Jackiem Blackiem

Fragment szybko został dostrzeżony przez bystrych widzów, którzy skojarzyli ujęcie z popularnym memem i przygotowali wersję, w której oryginalne zdjęcie z Shutterstocka jest zmienione na Jacka Blacka i parę nieznajomych:

Powstały już nawet memy z udziałem Jacka Blacka i nieświadomej pary przechodzącej obok:

Jak wspomnieliśmy, Jack Black jest obecnie zajęty pracą nad "Jumanji 3", w której oprócz niego zagrają jeszcze powracający Dwayne Johnson, Kevin Hart i Karen Gillan. Do obsady dołączył również Danny DeVito, jednak nie wiemy, kogo zagra doświadczony aktor. Film ma się pojawić w kinach w grudniu 2019 roku. 

Kamil Kacperski
Tagi: Jack Black