Jack Black przypadkowo udoskonalił mema z "rozkojarzonym chłopakiem"

Kamil Kacperski
28.02.2019 15:19
Jack Black przypadkowo udoskonalił mema z "rozkojarzonym chłopakiem" Fot. kadr z wideo

JB to skarb - utalentowany aktor komediowy, dobry wokalista i muzyk, a także niemal wybitny youtuber, który w ciągu 3 miesięcy zdobył prawie 4 miliony widzów. Do listy możemy teraz dodać również "chodzący mem".

Jack Black w grudniu 2018 roku założył "gamingowy" kanał na YouTubie. Obiecał wówczas, że już niedługo pokona PewDiePie'a oraz Ninję, którzy obecnie są najpopularniejszymi graczami na świecie (chociaż Pewds odszedł raczej w kierunku recenzowania memów, książek i komentowania bieżących wydarzeń z życia platformy). Jablinski Games zdobył w ciągu kilku dni milion subskrybentów i po około trzech miesiącach (28 lutego 2019 roku) zgromadził prawie 4 miliony widzów. 

Jack Black stał się chodzącym memem

Aktor/wokalista udostępnił na swoim kanale już kilka filmików - ostatni z nich ujrzał światło dzienne 22 lutego 2019 roku i przedstawiał ujęcia zakulisowe z produkcji filmu "Jumanji". Jack Black ze względu na udział w projekcie musiał się pożegnać ze swoją majestatyczną, czarno-siwą brodą, którą zamienił na krótki farbowany zarost. Jego loki zmieniły zaś kolor na ciemny blond. Aktor opowiedział również o ćwiczeniach do "Jumanji".

W wideo pojawia się również fragment, w którym Black przechadza się po uliczkach niedaleko studia nagraniowego. W pewnym momencie zauważa go mężczyzna, który idzie za rękę ze swoją dziewczyną. Całość wygląda jak odtworzenie znanego mema przedstawiającego "rozkojarzonego chłopaka", tylko tym razem obiektem westchnień jest Jack Black. Fragment, o którym mowa, widać około 8 minuty i 10 sekundy. Uważajcie, bo jest bardzo krótki i można go łatwo przegapić:

Przeczytaj także

Internet zareagował na memy z Jackiem Blackiem

Fragment szybko został dostrzeżony przez bystrych widzów, którzy skojarzyli ujęcie z popularnym memem i przygotowali wersję, w której oryginalne zdjęcie z Shutterstocka jest zmienione na Jacka Blacka i parę nieznajomych:

Powstały już nawet memy z udziałem Jacka Blacka i nieświadomej pary przechodzącej obok:

Jak wspomnieliśmy, Jack Black jest obecnie zajęty pracą nad "Jumanji 3", w której oprócz niego zagrają jeszcze powracający Dwayne Johnson, Kevin Hart i Karen Gillan. Do obsady dołączył również Danny DeVito, jednak nie wiemy, kogo zagra doświadczony aktor. Film ma się pojawić w kinach w grudniu 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.