Jack Black spalił dom PewDiePie'a. Wszystko dla celów charytatywnych

24.07.2019 15:00
Jack Black spalił dom PewDiePie'a. Wszystko dla celów charytatywnych Fot. kadr z wideo/youtube.com/PewDiePie

"Avengers: Endgame" najbardziej ambitnym crossoverem w historii? Potrzymajcie nasz diamentowy kilof - oto Jack Black i PewDiePie grający w "Minecrafta". Zobaczcie wideo przygotowane w celach charytatywnych. 

Jack Black kilka miesięcy temu ruszył z kanałem na YouTubie, który pierwotnie miał być gamingowy, ale okazał się być pełen vlogów. Nie mniej, Jablinski od czasu do czasu pokazuje swoje gamerskie korzenie - tym razem połączył siły z samym PewDiePie'em. Panowie razem streamowali na żywo swoją rozgrywkę w "Minecrafcie", w trakcie której aktor zniszczył dom youtubera. 

Jack Black spalił dom PewDiePie'a

Na szczęście wszystko odbyło się w szczytnym celu - panowie zbierali pieniądze na fundację DLive Mental Health Fundation, która pomaga w leczeniu osób chorych na depresję i inne przykre schorzenia. Oprócz tego panowie wysadzali też kurczaki, ganiali się z dynamitem i opowiadali głupie historie związane ze swoimi karierami. Zobaczcie najlepsze fragmenty ich wspólnej gry w "Minecrafta":

Przeczytaj także

Jack Black niedawno zakończył prace nad nową odsłoną filmu "Jumanji", który okazał się być nieoczekiwanym hitem i całkiem niezłą produkcją. W kolejnej części zobaczymy powracającego Kevina Harta, Dwayne'a Johnsona i Karen Gillan, ale także m.in. Danny'ego DeVito. PewDiePie zaś prawdopodobnie będzie kontynuował "Gaming Week", w ramach którego przez ponad miesiąc grał w... "Minecrafta".  

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.