Jack Black udostępnił pierwsze gamingowe wideo. Przedstawia w nim "Dom z igłami w kulach"

Kamil Kacperski
07.01.2019 13:51
Jack Black udostępnił pierwsze gamingowe wideo. Przedstawia w nim "Dom z igłami w kulach" Fot. kadr z wideo

Na kanale Jablinski Games nareszcie pojawiło się pierwsze w pełni "gamingowe" wideo. Jack Black oprowadza nas w nim po salonie z maszynami do Pinballa. Zobaczcie sami.

Jack Black 21 grudnia 2018 roku założył kanał na Youtubie, który nazwał Jablinski Games. Wokalista/aktor udostępnił do tej pory 2 krótkie filmiki - pierwsze wideo było zapowiedzią kanału, natomiast w drugim Black podziękował fanom za 1 milion subskrypcji osiągnięty w zaledwie tydzień. Kilka dni później, 4 stycznia 2019 roku na kanale Jablinski Games pojawił się nareszcie pierwszy filmik gamingowy Jacka Blacka. 

Artysta zabrał w nim swojego syna i zarazem widzów do "Pinball Hall of Fame" w Las Vegas, gdzie przedstawił kultowe maszyny do gry w pinballa. Niektóre z nich pochodziły nawet z lat 40. Materiał nie jest może specjalnie emocjonujący, ale sam sposób opowiadania Jacka Blacka o pinballu jest na tyle interesujący, że warto go zobaczyć. Oto "A House with a Pin in it's Balls":

Jack Black opowiada o maszynach do pinballa

Wideo, w którym Black opowiada i przedstawia stare maszyny o pinballu zgromadziło w niecałe 3 dni od premiery prawie 5 milionów odsłon i zdobyło 629 tysięcy "łapek w górę". Sam kanał Jablinski Games ma zaś prawie 3 miliony subskrypcji, co powoduje, że Jack Black zdobywa średnio 1 milion widzów w ciągu 1 tygodnia. Jeżeli dalej tak pójdzie, to w ciągu następnych kilkunastu miesięcy aktor dogoni PewDiePie'a, który wciąż jest królem Youtube'a (mimo ogromnych starań kanału T-Series). 

Aktor zdradził również, że nowe materiały będą publikowane na kanale Jablinski Games w każdy piątek. Zatem najbliższa premiera już 11 stycznia 2019 roku. Natomiast dyskografię Tenacious D zamyka wydany w listopadzie 2018 roku album "Post-Apocalypto".

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.