Jack Black został youtuberem. Będzie grał w grę

Kamil Kacperski
27.12.2018 12:49
Jack Black został youtuberem. Będzie grał w grę Fot. kadr z wideo

JB, Jables, a teraz jeszcze Jablinski - taki pseudonim przyjął Jack Black, który teraz, oprócz aktorstwem i muzyką, zajmie się również grami wideo na Youtube. Oto zapowiedź Jablinski Games.

Jack Black, aktor znany z filmów "Kung Fu Panda", "Jaja w tropikach", czy "Tenacious D i Kostka Przeznaczenia" i występów z zespołem Tenacious D, postanowił założyć kanał na Youtubie. Mężczyzna opublikował przed Bożym Narodzeniem w 2018 roku wideo zatytułowane "Hello, Jack Black Here", w którym zapowiedział, że zamierza być "większy od Ninji i PewDiePie'a". Na razie jednak ze szwedzkim królem Youtube'a łączy go jedynie to, że JB ma fotel PewDiePie'a, który znany jest z memów z serii "Can You Do This" i tego, że kosztuje "tylko 399 dolarów".

Jednak Jack Black nie będzie zajmował się tylko gamingiem - w opisie wideo możemy przeczytać, że JB będzie poruszał również tematy dotyczące jedzenia i życia. Zobaczcie zapowiedź, w której soundtrackiem jest zremiksowany utwór "Megalovania" z soundtracku gry "Undertale":

Jack Black założył własny kanał o grach

W komentarzu pod wideo możemy natomiast przeczytać, że za kanałem nie stoi żadna firma produkcyjna, a cały projekt jest pomysłem syna Jacka Blacka. Aktor jest "jego zakładnikiem" i przez to Black nie może być teraz Tracer z "Overwatch". Jest to nawiązanie do kolejnego mema, tym razem z aplikacji Tik Tok i piosenki "No Mercy" zespołu The Living Tombstone:

Tu natomiast przykład "But Can You Do This", czyli mema zapoczątkowanego przez PewDiePie'a i jego gamingowy fotel, dostępny za jedyne 399 dolarów:

Nowy album Tenacious D

Na razie Jack Black nie udostępnił jeszcze żadnego wideo, dlatego trudno stwierdzić, jak będzie wyglądał kontent na kanale Jablinski Games. Aktor jednak już teraz zgromadził ponad pół miliona subskrypcji. Miejmy nadzieję, że JB będzie tworzył ciekawsze materiały, niż polskie gwiazdy kina, które postanowiły przejść do sfery internetowej.

Na razie fani twórczości Blacka na razie mogą się nacieszyć nowym albumem Tenacious D zatytułowanym "Post-Apocalypto", któremu towarzyszy również serial internetowy o tym samym tytule. Krążek trafił do sprzedaży 2 listopada 2018 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.