Jaguar Wściekły Pies powraca po 6-letnej przerwie! Zobacz drugą część parodii "Spider-Mana" autorstwa Klocucha

Sergiusz Kurczuk
04.01.2019 12:21
Jaguar Wściekły Pies powraca po 6-letnej przerwie! Zobacz drugą część parodii "Spider-Mana" autorstwa Klocucha Fot. Klocuch/YouTube

Klocuch postanowił powołać do życia drugą część parodii serialu animowanego "Spider-Man", zatytułowanej "kabaret - spadermen". Wideo powstało ponad 6 lat po premierze oryginału.

Youtuber Klocuch potrafi zaskoczyć nawet swoich najwierniejszych fanów. Co prawda w ostatnim czasie na jego kanale pojawia się coraz mniej treści o grach wideo, a coraz więcej komentarzy otaczającej nas rzeczywistości. Pisaliśmy między innymi o wideo Klocucha dotyczącego zagadki zespołu Kombii, czy zestawieniu najlepszych wąsaczy świata. Tym razem nietuzinkowy autor postanowił nawiązać do własnej twórczości. I to nie byle jakiego filmu, tylko wideo zatytułowanego "kabaret - spader man". Po wielu latach od premiery parodii w końcu doczekaliśmy się drugiej części przygód Człowieka Pająka.

Kabaret - spadermen 2 - druga część przygód Spider-Mana w wykonaniu Klocucha

Klocuch 8 lipca 2012 roku powołał do życia pierwszą przeróbkę serialu animowanego "Spider-Man". W tym czasie wideo obejrzało jedynie niecałe 200 tysięcy widzów, ale wiele tekstów z tego filmu weszło do słownika memiarzy. Sam Klocuch nawiązywał już do nagrania sprzed lat we współczesnych filmach, ale nikt nie spodziewał się, że youtuber kiedykolwiek nagra ciąg dalszy przygód Spider-Mana. Klocuch lojalnie ostrzega swoich widzów opisem najnowszego wideo: "zobacz piersza czesc zeby rozumiec". Aby zachować ciągłość, przyłączamy się do zaleceń twórcy i najpierw zaprezentujemy Wam "kabaret - spader man".

Jak historia potoczyła się dalej? Klocuch miał ponad 6 lat, żeby wymyślić kontynuację przygód Spider-Mana i Jaguara Wściekłego Psa.

Najnowsze wideo Klocucha może unaocznić nowym fanom youtubera metamorfozę, jaką przeszedł na przestrzeni lat. Zmienił się nie tylko jego głos, ale również podejście do publikowanych treści. W drugiej części pojawiają się charakterystyczne dla jego obecnej twórczości onomatopeje, a cała fabuła została wzbogacona o nowe wątki i bohaterów. Co ciekawe obie parodie bazują na pierwszym odcinku animowanego "Spider-Mana" z 1994 roku, zatytułowanego "Night of the Lizard", w którym mogliśmy poznać nie tylko świat Petera Parkera, ale również złowrogiego Lizarda.

Czy Klocuch zdecydował się na stworzenie drugiej części "kabaretu - spader man" pod wpływem kinowej animacji "Spider-Man: Uniwersum"? A może parodię zawdzięczamy premierze gry na PS4 "Spider-Man", o której twórcy niejednokrotnie zdarzyło się wspomnieć? Trudno orzec, ale jedno jest pewne. Klocuch dał swoim fanom wspaniały prezent na nowy rok.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.