Pogoda
04.01.2019 12:21

Jaguar Wściekły Pies powraca po 6-letnej przerwie! Zobacz drugą część parodii "Spider-Mana" autorstwa Klocuha

Klocuch postanowił powołać do życia drugą część parodii serialu animowanego "Spider-Man", zatytułowanej "kabaret - spadermen". Wideo powstało ponad 6 lat po premierze oryginału.

Lizard (Spider-Man)
foto: Klocuch/YouTube

Youtuber Klocuch potrafi zaskoczyć nawet swoich najwierniejszych fanów. Co prawda w ostatnim czasie na jego kanale pojawia się coraz mniej treści o grach wideo, a coraz więcej komentarzy otaczającej nas rzeczywistości. Pisaliśmy między innymi o wideo Klocucha dotyczącego zagadki zespołu Kombii, czy zestawieniu najlepszych wąsaczy świata. Tym razem nietuzinkowy autor postanowił nawiązać do własnej twórczości. I to nie byle jakiego filmu, tylko wideo zatytułowanego "kabaret - spader man". Po wielu latach od premiery parodii w końcu doczekaliśmy się drugiej części przygód Człowieka Pająka.

Kabaret - spadermen 2 - druga część przygód Spider-Mana w wykonaniu Klocucha

Klocuch 8 lipca 2012 roku powołał do życia pierwszą przeróbkę serialu animowanego "Spider-Man". W tym czasie wideo obejrzało jedynie niecałe 200 tysięcy widzów, ale wiele tekstów z tego filmu weszło do słownika memiarzy. Sam Klocuch nawiązywał już do nagrania sprzed lat we współczesnych filmach, ale nikt nie spodziewał się, że youtuber kiedykolwiek nagra ciąg dalszy przygód Spider-Mana. Klocuch lojalnie ostrzega swoich widzów opisem najnowszego wideo: "zobacz piersza czesc zeby rozumiec". Aby zachować ciągłość, przyłączamy się do zaleceń twórcy i najpierw zaprezentujemy Wam "kabaret - spader man".

Jak historia potoczyła się dalej? Klocuch miał ponad 6 lat, żeby wymyślić kontynuację przygód Spider-Mana i Jaguara Wściekłego Psa.

Najnowsze wideo Klocucha może unaocznić nowym fanom youtubera metamorfozę, jaką przeszedł na przestrzeni lat. Zmienił się nie tylko jego głos, ale również podejście do publikowanych treści. W drugiej części pojawiają się charakterystyczne dla jego obecnej twórczości onomatopeje, a cała fabuła została wzbogacona o nowe wątki i bohaterów. Co ciekawe obie parodie bazują na pierwszym odcinku animowanego "Spider-Mana" z 1994 roku, zatytułowanego "Night of the Lizard", w którym mogliśmy poznać nie tylko świat Petera Parkera, ale również złowrogiego Lizarda.

Czy Klocuch zdecydował się na stworzenie drugiej części "kabaretu - spader man" pod wpływem kinowej animacji "Spider-Man: Uniwersum"? A może parodię zawdzięczamy premierze gry na PS4 "Spider-Man", o której twórcy niejednokrotnie zdarzyło się wspomnieć? Trudno orzec, ale jedno jest pewne. Klocuch dał swoim fanom wspaniały prezent na nowy rok.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Spider-Man Marvel Marvel Comics Klocuch