Jak Kanye West i Kim Kardashian wyglądaliby w "Ricku i Mortym"?

Kamil Kacperski
24.10.2018 13:40
Jak Kanye West i Kim Kardashian wyglądaliby w "Ricku i Mortym"? Fot. Laurent VU/SIPA/EAST NEWS

Raper opublikował na Twitterze zdjęcie, które przedstawia jego i Kim Kardashian w wersji animowanej. Zobaczcie, jak para mogłaby wyglądać podczas gościnnego występu w "Ricku i Mortym".

Kanye West jest fanem "Ricka i Morty'ego" nie od dziś - już kilka miesięcy temu napisał na Twitterze, że serial Justina Roilanda i Dana Harmona jest jego ulubioną rzeczą emitowaną obecnie w telewizji. Dlatego nie powinno nikogo dziwić, że anonimowy fan przygotował rysunek, który przedstawia rapera i jego żonę, Kim Kardashian, w wersji żywcem wyciętej z "Ricka i Morty'ego". 

Para wychodzi z portalu, a Kanye w prawej ręce trzyma pistolet Ricka, który pozwala mu skakać między wymiarami. W lewej zaś trzyma dłoń Kim Kardashian. Obydwoje są uśmiechnięci i wyglądają, jakby byli gotowi na przygodę:

Czy Kanye i Kim wystąpią gościnnie w Ricku i Mortym?

Raper chwilę potem opublikował screen rozmowy tekstowej ze swoją małżonką, w której wysłał jej powyższy obrazek, a następnie zapytał się "czy może ją zabrać do innej galaktyki?". Yeezus jednak szybko usunął tweeta. Prawdopodobnie Kim nie spodobało się, że upublicznił ich prywatne rozmowy, co jest akurat całkiem zrozumiałe. 

Kanye West ostatnimi czasy jest bardzo zajętym człowiekiem - na początku października wystąpił w "Saturday Night Live", gdzie wygłosił całkiem długie przemówienie na temat prezydentury Donalda Trumpa, w którym poparł amerykańskiego lidera. Kilka dni później 'Ye został nawet zaproszony do Białego Domu, gdzie porozmawiał z Trumpem. W trakcie konwersacji padły słowa "kocham tego człowieka", a spotkanie skończyło się braterskim przytuleniem. Jeśli chodzi natomiast o muzyczną działalność Westa, to 23 listopada 2018 roku ma wyjść "Yandhi", jego trzeci album w tym roku (po "ye" i "Kids See Ghosts" nagranym z Kidem Cudim).

Kiedy nowe odcinki Ricka i Morty'ego?

W maju 2018 roku firma Adult Swim zamówiła 70 kolejnych odcinków serialu. 5 lipca ruszyły natomiast pracę nad 4. sezonem przygód Ricka Sancheza i jego wnuka. Fani mogą więc odetchnąć z ulgą, bo przez kilka miesięcy po wyemitowaniu 3 serii „Ricka i Morty’ego” dalsze losy produkcji nie były tak oczywiste.

I chociaż twórcy „Ricka i Morty’ego” zapowiedzieli, że prace nad kolejnymi odcinkami nie będą trwały tak długo jak ostatnio, nowa odsłona serialu prawdopodobnie ukaże się dopiero w 2020 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.