Jak powinna wyglądać Fantastyczna Czwórka w Marvel Cinematic Universe?

Kamil Kacperski
09.04.2018 15:50
John Krasinski jako Mr Fantastic|undefined Fot. Twitter.com/BossLogic

Na takie pytanie odpowiedział dobrze znany fanom artysta BossLogic, który na swoim Twitterze pokazał nową wersję pierwszej rodziny Marvela. Zobaczcie, jak według niego powinna wyglądać Fantastyczna Czwórka.

Po zakupie 21th Century Fox przez Disneya, wielu fanów na całym świecie poczuło ogromną ulgę. Poprzednie produkcje oparte na przygodach wspomnianej rodziny nie były zbyt ciepło przyjęte - wiele osób reboot z 2015 roku uznaje za prawdziwą katastrofę. Dlatego widzowie mają ogromną nadzieję, że po nabyciu praw do tych postaci, Marvel Studios nareszcie zrealizuje film, który godnie przedstawi jedną z najbardziej znanych ekip superbohaterskich w historii.

Żeby osiągnąć sukces w Hollywood, potrzeba (oprócz dobrego scenarzysty i reżysera) dobrych aktorów, którzy świetnie zrealizują wizję pozostałych twórców. Swój typ idealnego castingu przedstawił na Twitterze użytkownik BossLogic, który po raz kolejny prezentuje publiczności swój niewątpliwy talent. Tym razem, artysta przedstawił własną wersję Fantastycznej Czwórki i jak zwykle, jego praca znowu robi wrażenie:

John Krasinski jako Reed Richards w Fantastycznej Czwórce MCU?

BossLogic w swojej wersji Fantastycznej Czwórki widziałby: Johna Krasinskiego (Reed Richards/Pan Fantastyczny), Emily Blunt (Sue Storm/Niewidzialna Kobieta), Zaca Efrona (Johnny Storm/Człowiek-Pochodnia) oraz Johna Cenę (Ben Grimm/Stwór). Trzeba przyznać, że aktorzy pasowaliby do swoich ról - zwłaszcza Efron, który idealnie wcieliłby się w korzystającego ze sławy playboya Johnny'ego Storma.

Do tego jak wspomnieliśmy, prace BossLogica zawsze robią duże wrażenie - wystarczy tylko przypomnieć Johna Boyegę jako Blade'a albo Davida Harboura wcielającego się w Hellboya. Artysta ma ogromny talent i tylko czekać, aż dostanie w końcu ofertę współpracy przy którymś z wysokobudżetowych filmów o komiksowych herosach.

Niestety, chociaż taka wizja Fantastycznej Czwórki prawdopodobnie zadowoliłaby większość fanów, to musi ona pozostać na razie w strefie marzeń. W końcu jeszcze w połowie 2017 roku roku Kevin Feige zapowiedział, że Marvel Studios nie planuje filmów o grupie X-Men, czy wspomnianej rodzinie. Mówił to co prawda jeszcze przed ogłoszeniem włączenia Foxa do Disneya, więc być może szef MCU od tamtego czasu zmienił zdanie. Nam pozostaje jedynie czekać na rozwój sytuacji. 

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.