Jak śledzić Świętego Mikołaja w Google?

Michał Tomaszkiewicz
06.12.2018 12:22
Śledzenie Świętego Mikołaja|undefined Fot. zrzut ekranu

Google wie wszystko – nawet to, gdzie akurat rozdaje prezenty Święty Mikołaj. Wyszukiwarka uruchomiła specjalny serwis, w którym można będzie sprawdzić – w czasie rzeczywistym – dokładną lokalizację Mikołaja.

Jak wszyscy doskonale wiemy, Święty Mikołaj jest ninją – za młodu każdy z nas starał się przyłapać go na chwili, gdy przychodził do nas i zostawiał prezenty. Z jakiegoś powodu jednak nasze starania pozostawały nieskuteczne – nigdy nie udało się go zaobserwować.

Dziś takie polowanie na świętego wygląda znacznie prościej – dzięki Google można dokładnie śledzić, gdzie znajduje się Święty Mikołaj podczas rozdawania prezentów. Sanie śledzone są co roku z dokładnością do kilku metrów – informacje o położeniu pokazują się, gdy tylko Święty Mikołaj opuści przestrzeń powietrzną Bieguna Północnego.

Dzięki temu narzędziu teoretycznie powinno być łatwiej złapać go na gorącym uczynku – choć Święty Mikołaj jest tak dobrym ninją, że nawet mimo tego udogodnienia nikomu nie udało się go złapać. To szansa dla każdego, kto chciałby zapisać się złotymi zgłoskami w historii jako pierwszy, któremu ta sztuka się udała.

Google pokaże trasę Świętego Mikołaja na żywo

Google przyznaje, że wiedzę o dokładnym położeniu Świętego Mikołaja zyskało dzięki małemu podstępowi i potajemnej współpracy z jego żoną.

Jedną z najtrudniejszych rzeczy w byciu żoną Mikołaja jest to, że zawsze zapomina dać mi znać, gdzie aktualnie jest. W tym roku poprosiłam o pomoc naszą elitarną drużynę kartografów, która sprawi, że gdy tylko wyruszy z Bieguna Północnego, wszyscy będziemy mogli dokładnie śledzić jego ruchy. W dniach poprzedzających Święta Bożego Narodzenia Mikołaj udostępni Ci swoją lokalizację w Mapach Google, dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć jak przemieszcza się po mapie. Dołącz do niego tam lub poprzez naszą specjalną stronę Trasa Świętego Mikołaja już 24 grudnia. Nie możesz przegapić tej wizyty!

Strona pozwalająca śledzić trasę Świętego Mikołaja ruszy w dniu, w którym dostarcza prezenty pod choinkę – 24 grudnia 2018. Wcześniej można odwiedzić Wioskę Elfów, w której czeka całkiem sporo świątecznych gier i zabaw.

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.