Pogoda
22.06.2016 14:43

Jak zarejestrować kartę SIM?

Właściciele numerów na kartę muszą zarejestrować swoje karty SIM u operatorów do lutego 2017 – inaczej przestaną działać. Dlaczego i po co trzeba rejestrować kartę SIM, w jaki sposób to zrobić i jakie bonusy można zdobyć? Jak wygląda prawidłowa rejestracja karty sim w Play, Plusie, T-Mobile i Orange? Sprawdź w naszym artykule.

Jak zarejestrować kartę SIM?
foto: Antyradio.pl, Michał Tomaszkiewicz

Jak zarejestrować kartę SIM w Virgin Mobile?

Rejestracji w Virgin Mobile można dokonać udając się do punktów partnerskich: kiosków sieci RUCH, punktów Teleakces oraz u niezależnych sprzedawców GSM. Ogólnopolska mapa współpracujących z Virgin Mobile placówek jest dostępna na tej stronie.

Istnieje także możliwość wypełnienia formularza w internecie - w tym przypadku ostateczne potwierdzenie danych będzie dokonane przez bezpłatnego kuriera lub będzie wymagać odwiedzin w jednym ze wspomnianych wyżej punktów.

Do rejestracji niezbędny będzie dokument tożsamości oraz karta SIM.

Klienci, którzy dokonają rejestracji, mogą skorzystać z przygotowanej przez Virgin Mobile promocji - przez dwa miesiące mogą otrzymać zwrot 50% kwoty wydanej na pakiet #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ i #DLAMNIESUPER.

Pieniądze zwracane są na konto pre-paid użytkownika i można je wykorzystać do zakupu usług w Virgin Mobile - w praktyce po dwóch miesiącach otrzymuje się jeden darmowy okres rozliczeniowy.

Aby aktywować bonus, należy uzyć kodu *222*50# - zwrot 50% opłaty będzie realizowany automatycznie. Użytkownik ma 120 dni od przystąpienia do promocji na wykupienie pakietu i otrzymanie zwrotu. Akcja trwa do 31 stycznia 2017 roku.

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Mobile Technologia