Jaka będzie wiosna 2022? Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego

18.02.2022 12:12
Jaka będzie wiosna 2022? Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego Fot. Bartosz Krupa/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski, twierdzi, że wie, jaka będzie wiosna 2022. Czy długoterminowa prognoza jasnowidza jest dla nas korzystna?

Najbardziej ceniony polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski, zajmuje się przewidywaniem przyszłości od ponad 20 lat. Profeta prowadzi swój własny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Często udziela także wywiadów prasowych. Tym razem zapytany przez Super Express opowiedział, jaka czeka nas pogoda tej wiosny.

Jaka będzie wiosna 2022?

Ogromne grono fanów profety z niecierpliwością czekało na kolejną prognozę pogody na nadchodzące miesiące. Pan Krzysztof oczywiście nie zawiódł i obwieścił co czekan nas już za kilka tygodni:

Mówiłem, że będzie wczesna wiosna w tym roku. I się to sprawdza. Jest cieplutko. Jest fajnie, jest słońce, jest ciepło. Na pewno jeszcze powiew zimy krótki, zwięzły jakiś przyjdzie. Będziemy mieli w tym roku szybko ładną, ciepłą wiosnę i też ładne lato, chociaż w moim odczuciu nie będą to wyjątkowo upalne okresy, takie jak kilka lat temu było lato bardzo upalne. Będzie ładne lato i szybka wiosna.

- powiedział ulubiony jasnowidz Polaków.

Polecamy

Od jakiegoś czasu jasnowidz Krzysztof Jackowski wieszczy, że przyszłość Polski jawi się w czarnych barwach. Ostatnio Pan Krzysztof opowiedział o swoich przeczuciach dotyczących sytuacji politycznej w Polsce i na świecie. Profeta znowu przeraził swoich widzów czarną wizją, dotyczącą obecnej sytuacji. Wspomniał również coś, co określi mianem "trzeciej światowej". Zdaniem wieszcza wybuch wielkiego konfliktu jest niestety nieunikniony.

Źródło: pogoda.se.pl
Zobacz również: Jasnowidz Jackowski miał makabryczną wizję. "Rumunia i Bułgaria, tam Moniko się kieruj"

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.