Pogoda
24.06.2019 15:17

Jake Gyllenhaal i Tom Holland odwiedzili dziecięcy szpital w superbohaterskich strojach

Mysterio i Spider-Man w londyńskim szpitalu dziecięcym, czyli wzruszająca akcja promocyjna filmu "Spider-Man: Far From Home".

Foto: Invision/Invision/East News
Foto: Invision/Invision/East News

Trasa promocyjna filmu "Spider-Man: Far From Home" trwa w najlepsze. Najnowsze widowisko od Marvel Studios zbliża się już wielkimi krokami, aktorzy więc dwoją się i troją, by zachęcić fanów do wizyty w salach kinowych. W trakcie ostatniej trasy promocyjnej, która miała miejsce w Londynie, odtwórcy głównych ról odwiedzili dziecięcy szpital. Jak na prawdziwych superbohaterów przystało.

Jake Gyllenhaal i Tom Holland odwiedzili dziecięcy szpital

Jeden z fanów podzielił się za pośrednictwem Reddita zdjęciem, przedstawiającym aktorów w londyńskim szpitalu. Jake Gyllenhaal i Tom Holland odwiedzili pacjentów w strojach Mysterio i Spider-Mana, czyli w iście superbohaterskim stylu. Fotografia z miejsca stała się hitem w internecie. Nie jest to rzecz jasna pierwsza tego typu sytuacja. Wielu aktorów związanych ze studiem Marvela odwiedzało chorych fanów, w przebraniach odgrywanych przez siebie postaci.

Foto: Reddit/u/Ahsoka456
Spider-Man: Far From Home
Spider-Man: Far From Home
Przeczytaj także Pierwsze recenzje filmu "Spider-Man: Far From Home". Kolejny hit od Marvel Studios?

"Spider-Man: Far From Home" - kiedy premiera?

Film "Spider-Man: Far From Home", w reżyserii Jona Wattsa trafi do polskich kin już 5 lipca 2019 roku. W produkcji wystąpili Tom Holland, Jake Gyllenhaal, Samuel L. Jackson, Zendaya, Cobie Smulders, Jon Favreau, J.B. Smoove i Marisa Tomei.    

Zobacz też: Samuel L. Jackson wyśmiał błąd na plakacie filmu "Spider-Man: Far From Home"

Tagi: Jake Gyllenhaal Spider-Man Tom Holland Spider-Man: Far From Home