Jaki jest stan zdrowia Toma Hanksa i Rity Wilson? Aktor podzielił się nowymi informacjami

13.03.2020 09:08
Jaki jest stan zdrowia Toma Hanksa i Rity Wilson? Aktor podzielił się nowymi informacjami Fot. VALERIE MACON/AFP/East News

U Toma Hanksa i Rity Wilson wykryto koronawirusa. Aktor postanowił podzielić się nowymi informacjami na temat swojego stanu zdrowia i stanu zdrowia swojej żony. 

12 marca 2020 roku świat obiegła informacja o koronawirusie wykrytym w organizmach Toma Hanksa i jego żony Rity Wilson. Para aktorów była obecna w Australii na planie filmu biograficznego o Elvisie Presleyu. Zdjęcia zostały wstrzymane. Jak czują się Hanks i Wilson?

Tom Hanks i Rita Wilson chorzy na koronawirusa - jaki jest ich stan zdrowia?

Na Instagramie gwiazdora pojawiło się nowe zdjęcie, na którym pozuje wraz ze swoją żoną.

Przeczytaj także

Hanks postanowił uspokoić fanów i zamieścił szczegóły dotyczące izolacji. 

Cześć ludziska. Rita Wilson i ja chcielibyśmy podziękować wszystkim z góry na dół osobom, które sprawują nad nami wspaniałą opiekę. Mamy COVID-19 i jesteśmy w izolacji, żebyśmy nie zarażali innych ludzi. To wirus, który może doprowadzić do bardzo poważnych chorób. Jakoś to znosimy. Są środki, które wszyscy możemy podjąć, żeby przejść przez epidemię.Trzeba stosować się do rad ekspertów i dbać o siebie nawzajem, nie? Pamiętajcie, po mimo obecnych wydarzeń, nie ma co się mazać. 

Wygląda na to, że życiu Hanksa i Wilson nic nie zagraża. Na razie jedyną nieprzyjemnością spowodowaną kornawirusem jest fakt przymusowej izolacji od reszty społeczeństwa. Fani pary aktorów na pewno docenią aktualizację ich stanu zdrowia i odetchną z ulgą. Wszystko wskazuje na to, że ani Hanks, ani jego żona nie muszą być hospitalizowani i nie mają żadnych objawów, które zagrażają ich zdrowiu. 

Przeczytaj także

 Hanks nie jest jedynym członkiem ekipy, który przeszedł pozytywnie test na koronawirusa. Jak podaje Deadline, twórcy wystosowali oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali o wstrzymaniu prac nad filmem z powodu wykrycia COVID-19.

Przeczytaj także

Film o Presleyu to nie jedyne australijskie przedsięwzięcie, które przerwała epidemia. Z powodu koronawirusa wstrzymano również prace nad nowym sezonem "Riverdale", a także przerwano zdjęcia do nowego filmu Marvela

Przeczytaj także

Zobacz też: Koronawirus może zarazić nawet 70% ludności? Naukowcy nie mają wątpliwości 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.