Jakie będzie lato 2022? Przepowiednia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego

30.05.2022 14:15
Jakie będzie lato 2022? Przepowiednia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego Fot. Bartosz Krupa/East News

Ulubiony jasnowidz Polaków, Krzysztof Jackowski, twierdzi, że wie, jaka będzie pogoda w najbliższych miesiącach. Jakie jego zdaniem będzie nadchodzące lato?

Nadprzyrodzone zdolności Krzysztofa Jackowskiego od lat fascynują wielu Polaków, którzy chętnie słuchają jego wywodów. Tym razem pan Krzysztof mówi, jakie jego zdaniem będzie nadchodzące lato.

Jasnowidz Jackowski przepowiedział, jakie będzie lato 2022

Najbardziej znany polski jasnowidz pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Jackowski prowadzi swój własny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Jest również częstym gościem vlogera Krzysztofa Woźniaka z kanału "Wideoprezentacje". Tym razem ogromne grono jego fanów z niemałym zaciekawianiem przeczytało jego wizję w Expressie.

Polecamy

Uczestnicy wirtualnych seansów z jasnowidzem mogą mu zadawać pytania, na które ten odpowiada w czasie rzeczywistym. Polacy pytają o wszystko-od kwestii dotyczących polityki i zdrowia po miejsca pobytu osób zaginionych czy pogodę.

Tym razem profeta wypowiedział się w kwestii, która bardzo nurtuje całe społeczeństwo. Mężczyzna zdradził, jaka będzie pogoda w lecie. Czy możemy wreszcie zaplanować sobie urlop? Czy pogoda będzie nas w tym roku rozpieszczać, czy może będziemy musieli zaopatrzyć się w sztormiaki i kalosze?

Po ciepłym, choć częściowo deszczowym maju przyjdzie w końcu ciepłe lato. Ocieplenie nastąpi dość szybko

- powiedział Jackowski w rozmowie z "Super Expressem".

W lipcu 2021 roku jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiedział straszną chorobę i dalszy ciąg pandemii. Podczas ostatniej wizji na żywo Jackowski wrócił do tamtej przepowiedni i przypomniał, o czym mówił w lipcu 2021.

Lekarze patrzą na ludzką skórę. Skórę. Będzie coś na skórze, na ciele naszym. Skóra. Plaga na skórze. Drodzy państwo - pandemia dopiero nas czeka. Kojarzy mi się, że lekarze ludziom oglądają skórę, skórę na ręku, łokciach, na szyi. To będzie tak, jakby się coś kończyło, ale to jest tylko etap. A zacznie się coś innego.

Czy przerażająca przepowiednia spełnia się na naszych oczach?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.