Jakiego Lwa zabił Ramon Mercader? Według uczestniczki „Milionerów”... Simbę

Kamil Kacperski
13.04.2018 15:26
Milionerzy|undefined Fot. kadr z wideo

W wyemitowanym niedawno odcinku „Milionerów” po raz kolejny padło dość nietypowe pytanie. Tym razem chodziło o Lwa...

Pani Grażyna z Wrocławia jest nauczycielką klas 1-3 szkół podstawowych. Kobieta z pomocą zgromadzonej w studiu TVN-u publiczności, odpowiedziała na pytanie dotyczące „Elementów” Eukalidesa. Kilka minut później Hubert Urbański spytał o to, którego Lwa zamordował Ramon Mercader. I tutaj pojawiły się schodki. 

Nauczycielka poprosiła o pomoc, wybierając koło ratunkowe 50-50, które eliminuje dwie niepoprawne odpowiedzi. Tym razem były to pozycje „Mufasa” i „Tołstoj”. Do wyboru pozostały pani Grażynie odpowiedzi „Simba” oraz „Trocki”. Ku zdziwieniu większości widzów, kobieta zdecydowała się na opcję numer jeden i ofiarą Mercadera okrzyknęła głównego bohatera animacji „Król Lew”. Była to oczywiście odpowiedź niepoprawna i kobieta w dość niecodziennym stylu pożegnała się z programem Urbańskiego.

Lew Simba ofiarą Ramona Mercadera

Oczywiście, przypadki chodzą po ludziach. W końcu nie każdy uważa na lekcjach historii. Nie wszyscy znają też twórczość Disneya, z której pochodzi wspomniany Simba. Zatem pani Grażyno, jeżeli pani czyta - nic się nie stało. Brawo za odwagę i chęć uczestnictwa w programie. Gratulujemy również za to, że na pytanie kwalifikacyjne pana Urbańskiego odpowiedziała w równo... 6,66 sekundy! Najlepszy wynik, jaki może tylko być.

Pytania o muzyków rockowych w teleturniejach

Tym sposobem pani Grażyna dołączyła do Galerii Sław Teleturniejów przygotowanej przez Antyradio.pl. Znajdzie się w ten sposób między takimi tuzami jak pani Magda z Warszawy, która nie wiedziała na czym gra Carlos Santana, pan Paweł, którego zaskoczyło pytanie o Prince'a oraz pani Grażyny z „1 z 10”, która wiedziała, że Rammstein jest autorem utworów „Du Hast” oraz „Amerika”. Gratulujemy!

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.