Jakim GIF-em jest Twoje selfie?

Michał Tomaszkiewicz
02.02.2017 14:57
Jakim GIF-em jest Twoje selfie? Fot. zrzut ekranu

Jedno selfie warte jest tysiąca słów, jeden GIF przemawia jak tysiąc zdjęć - czy tak jest w istocie możecie przekonać się korzystając ze strony wyszukującej animacje odwzorowujące okazywane na autoportrecie emocje.

Reaction GIF Generator jest bardzo oszczędny w formie, kryje się jednak za nim zaawansowana technologia rozpoznawania twarzy stworzona przez Microsoft.

Oprogramowanie giganta - dostępne za darmo dla każdego chętnego - potrafi na podstawie analizy zdjęcia wydedukować, jakie uczucie bije z uwiecznionej facjaty. Na podstawie tych danych witryna wyszukuje odpowiednio nastrojowe GIF-y i podaje je ku naszej uciesze i zabawie.

Animowane GIF-y wyszukiwane są w bazie GIPHY, a dobór propozycji jest nadzwyczaj trafny, jak pokazują uchwycone przez nas przykłady:

Z Reaction GIF Generator można korzystać wprost z przeglądarki zarówno na komputerze, jak i smartfonie lub tablecie - trzeba tylko przyznać witrynie uprawnienie do dostępu do kamery.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.