Jakiś szaleniec dodał Kudłatego do "Super Smash Bros." za pomocą modów

25.05.2019 11:45
Jakiś szaleniec dodał Kudłatego do "Super Smash Bros." za pomocą modów  Fot. kadr z wideo

Maj 2019 roku dobiega końca, ale nie oznacza to, że memy z Kudłatym umarły - niedawno pojawiła się bowiem modyfikacja do "Super Smash Bros.", za pomocą której możemy dodać go do naszej gry.

"Super Smash Bros. Ultimate" na Nintendo Switcha jest uznawana za jedną z najlepszych bijatyk tej generacji. Twórcy postarali się bowiem, by w grze pojawiły się wszystkie postaci, które gościły już w poprzednich produkcjach z tej serii, a oprócz tego dodali nowe postaci. Arsenał jest więc zatem ogromny (chociaż fani dalej nie wybaczyli pominięcia Waluigiego). Nie mniej, jeden modder postanowił jeszcze ulepszyć zbiór bohaterów i dodał do niego Kudłatego ze "Scooby'ego-Doo". 

Super Smash Bros. - w grze pojawił się kudłaty

Tak - chodzi o tego samego Kudłatego, który używając zaledwie 10% swojej mocy jest w stanie pokonać Thanosa z Rękawicą Nieskończoności. Użytkownik Demonslayerx8 postanowił naprawić błąd Nintendo i dodał potężną postać do "Super Smash Bros. Ultimate". Za podstawę wziął postać zwaną Captain Falcon, którą następnie odpowiednio przerobił. Na YouTubie znajdują się już filmiki przedstawiające Kudłatego w akcji. Uważajcie - nie jest to bowiem materiał dla osób o słabych nerwach. Mężczyzna jest zwyczajnie za potężny:

Przeczytaj także

Gra "Super Smash Bros." jest dostępna tylko na Nintendo Switcha, więc jeżeli chcecie zagrać jako Kudłaty, to będziecie musieli trochę zainwestować. Na szczęście Switch jest pełen naprawdę ciekawych gier - od "Legend of Zelda: Breath of the Wild", przez "Pokemon Let's Go! Eevee" i "Pokemon Let's Go! Pikachu", aż do "Super Mario World" i "Mario Kart". 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.