Jamie Foxx nie usłyszy zarzutu o uderzenie kobiety penisem w twarz

Sergiusz Kurczuk
09.07.2018 15:13
Jamie Foxx nie usłyszy zarzutu o uderzenie kobiety penisem w twarz Fot. Nancy Rivera / Splash News/East News

Aktor został oskarżony o napaść seksualną, ale nie stanie przed sądem. Dlaczego?

W czerwcu 2018 roku pojawiło się oskarżenie w kierunku Jamiego Foxxa - aktora znanego z takich filmów jak „Django”, „Ray” czy „Niesamowity Spider-Man 2”. Rzekoma ofiara gwiazdora zawiadomiła policję w Las Vegas, że w 2002 roku doszło do ataku na tle seksualnym. Foxx miał uderzyć ją w twarz swoim penisem, po tym, jak odmówiła seksu oralnego. Okazuje się jednak, że aktor nie usłyszy zarzutów. 

Jamie Foxx uderzył kobietę penisem w twarz?

Jak podaje portal TMZ, kobieta miała uczestniczyć w imprezie organizowanej w domu Foxxa. W pewnym momencie aktor podszedł do niej i próbował zmusić ją do seksu oralnego. Ofiara odmówiła, za co została spoliczkowana penisem. Po całym zdarzeniu jeden z obecnych na przyjęciu kolegów Foxxa wyprosił kobietę z domu. Zaatakowana po powrocie do Los Angeles, trafiła do szpitala z powodu ataku paniki. Policja z Las Vegas potwierdziła, że wobec aktora nie zostanie wszczęte śledztwo, ani z urzędu, ani z oskarżenia cywilnego. Wszystko z powodu przedawnienia się ewentualnego przestępstwa dokonanego przez Foxxa.

Jamie Foxx Fot. foto: AUG/face to face/East News

Sam aktor nazwał zaistniałą sytuację absurdem i nie przyznaje się do winy. Sprawę skomentował agent gwiazdy Hollywood. 

Jamie stanowczo zaprzecza, że ta sytuacja w ogóle się wydarzyła i zapowiedział, że złoży w oddziale policji w Los Angeles raport za fałszywe oskarżenia w jego kierunku. 

Jeśli atak rzeczywiście miał miejsce, kobieta niepotrzebnie zwlekała z zawiadomieniem odpowiednich służb. Według prawa stanu Nevada tego typu sytuacja sprzed 16 lat jest w tym momencie nieaktualna i rzekomy sprawca w żadnym wypadku nie poniesie kary za swoje czyny. 

Jamie Foxx powróci na duży ekran już w 2018 roku w kolejnej wersji „Robin Hooda”. Aktor wcieli się w postać Małego Johna. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.