Janusz Korwin-Mikke: dziwne zachowanie w trakcie wywiadu w TV. Internauci podejrzewają drzemkę lub... śmierć [WIDEO]

26.08.2020 09:56
Janusz Korwin-Mikke: dziwne zachowanie w trakcie wywiadu w TV. Internauci podejrzewają drzemkę lub... śmierć [WIDEO] Fot. Michal Wozniak/East News

Janusz Korwin-Mikke przysnął na wizji będąc gościem w TV. Lider Konfederacji połączył się z Polsatem News ze swojego domu i w trakcie programu opadł nagle w tył z głową skierowaną do sufitu. Zachowanie było tak nietypowe, że film ze zdarzeniem udostępniony w sieci sugeruje możliwość zgonu polityka.

Korwin-Mikke często określany jest jako polityk o kontrowersyjnych poglądach, które uniemożliwiają zebranie liczącego się poparcia. Mniej dyplomatyczni komentatorzy o liderze Konfederacji wyrażają się słowami uznawanymi ogólnie za obraźliwe.

Jednego politykowi nie sposób odmówić: jest wyrazistą postacią, nie wahającą się dzielić szczerze swoimi prawdziwymi poglądami, co w zmaganiach między partiami jest raczej niespotykane. Wypowiedzi Korwina często budzą odzew, którego wygłaszający słowa chyba nie do końca przewidywał.

Przeczytaj także

Janusz Korwin-Mikke dał się poznać także jako pragmatyk i praktyk, gdy w 2014 roku sfotografowano go leżącymi z zamkniętymi oczami podczas obrad Europarlamentu. Polityk zarzekał się wtedy, że nie spał.

Jeszcze dziwniej szef Konfederacji zachował się podczas programu na żywo w Polsat News. Będąc na wizji, nagle odchylił się do tyłu i długo pozostawał w tej pozycji. Widzowie zaczęli nawet obawiać się o jego życie.

Janusz Korwin-Mikke zasnął w TV na żywo? Oglądający filmik internauci myśleli, że umarł [WIDEO]

Zdarzenie wyglądało w taki sposób:

Korwin odchylił się do tyłu, gdy prowadząca program podjęła temat odwołania kuratora łódzkiej oświaty po jego wypowiedziach o „wirusie LGBT”. Możliwe więc, że była to reakcja na zagadnienie, które wzbudza wśród Konfederatów tak ogromne emocje.

Osoby LGBT były jednym z gorętszych wątków kampanii wyborczej Andrzeja Dudy. Wypowiedzi prezydenta oraz polityków PiS sprawiły, że Polska jest postrzegana na świecie jako kraj homofobiczny, w którym grożą kary za odmienną niż heteroseksualna orientacja.

Zobacz także: Krzysztof Gonciarz przeciwko ciężarówkom anty-LGBT. Wyjechał na ulicę własnym pojazdem 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.