Pogoda
08.05.2017 13:10

Jared Leto jest gejem?

Najprawdopodobniej nie, ale jego zachowanie na planie „Legionu samobójców” mogłoby sugerować coś innego.

Jared Leto jest gejem?
foto: kadr z wideo

Jesteśmy już dawno po premierze filmu DC, w którym spotkały się szwarccharaktery z kart komiksów. Przed wejściem dzieła do kin głośno było o roli Jokera. To dlatego, że Jared Leto pracował nad swoim śmiechem w miejscach publicznych sprawdzając reakcje przechodniów, a swoim kolegom i koleżankom z planu wysłał żywego szczura oraz martwą świnię, a także zużyte prezerwatywy. Wszystko w celu pokazania się ze strony szaleńca. By jeszcze lepiej oddać umysł owładnięty przez chorobę psychiczną aranżował spotkania ze skazanymi psychopatami, a także spotykał się i rozmawiał z lekarzami zajmującymi się nimi.

Okazuje się, że aktor dopuścił się jeszcze jednego niestandardowego zachowania. Opowiedział o tym Ike Barinholtz, który w filmie Ayera zagrał epizodyczną rolę Griggsa:

"

Miał mnie zastraszać, a zaczął ściskać moje cycki, a potem mnie ku*wa chwycił i pocałował. W usta, pełny pocałunek. "

Na ekranie scena wypadła już zupełnie inaczej:

Po jednym z ostatnich zdjęć, które Leto opublikował na Twitterze można wnioskować, że aktor wróci do roli Jokera. Pewności oczywiście nie ma, ale gdyby miało tak się stać, to niewykluczone, że zobaczylibyśmy go w „Gotham City Sirens” w reżyserii Davida Ayera. Skrypt dzieła dostarczy Geneva Robertson-Dworet, która odpowiedzialna jest za teksty „Sherlocka Holmesa 3” i nadchodzącego „Tomb Raidera”. Na ekranie zjawią się Harley Quinn, Kobieta Kot i Trujący Bluszcz.

W planach jest także „Legionu samobójców 2”, do którego scenariusz napisze Adam Cozad. Współpracował on już ze studiem Warner Bros. przy okazji filmu „Tarzan: Legenda”. Ma on też na koncie tekst „Jacka Ryana: Teorii chaosu”.

Najbardziej lubisz Jokera w wykonaniu...

Tagi: Jared Leto Suicide Squad