Jared Leto nie miał pojęcia o pandemii koronawirusa. "Wczoraj wkroczyłem w zupełnie nowy świat"

18.03.2020 14:53
Jared Leto nie miał pojęcia o pandemii koronawirusa. "Wczoraj wkroczyłem w zupełnie nowy świat" Fot. G3 Online/ East News

Jared Leto dowiedział się o pandemii COVID-19 dopiero po 12 dniach. Jak do tego doszło? 

Pandemia koronawirusa oraz związana z nią kwarantanna panują od wielu dni. Wydawać by się mogło, że żyje tym cały świat. Okazuje się jednak, że są (a raczej były) jednostki, które poprzez swoje odosobnienie, nie miały pojęcia o tym, co dzieje się na świecie. Jedną z takich osób jest popularny aktor i muzyk, Jared Leto.

Jared Leto nie miał pojęcia o pandemii koronawirusa

Wokalista grupy Thirty Seconds to Mars oraz aktor znany z takich hitów jak "Requiem dla snu" opublikował w serwisie Instagram zaskakujący wpis. Obwieścił w nim, że dopiero dziś dowiedział się o pandemii koronawirusa, którą niemal cały świat żyje od dawna. Jak do tego doszło?

Przeczytaj także

Przed 12 dniami Jared Leto udał się na pustynną medytację, gdzie był kompletnie odcięty od świata zewnętrznego. Nie miał kontaktu ze znajomymi i rodziną, a także dostępu do sieci i telewizji. Dopiero po powrocie, ku swojemu wielkiemu zaskoczeniu, odkrył co dzieje się na świecie. Teraz zamienił dobrowolną izolację na przymusową samoizolację.

Wow. 12 dni temu rozpocząłem medytację na pustyni. Byliśmy kompletnie odizolowani. Zero telefonów, zero komunikacji itp. Nie mieliśmy pojęcia o tym, co działo się poza obiektem, w którym się znajdowaliśmy. Wczoraj wkroczyłem w zupełnie nowy świat. Taki, który zmienił się na zawsze. Niewiarygodne - to najmniej, co można o tym powiedzieć. Dostaję wiadomości od rodziny i przyjaciół z różnych zakątków świata i dowiaduje się, co u nich słychać. Mam nadzieję, że i wasze rodziny są bezpieczne. Przesyłam wszystkim pozytywną energię. Nie wychodźcie z domów. Bądźcie ostrożni.

Przeczytaj także

Jared Leto to nie jedyna osoba, do której wieści dotarły z "lekkim" opóźnieniem. Uczestnicy niemieckiej edycji programu "Big Brother" także przeżyli niemały szok, gdy dowiedzieli się, że od dłuższego czasu trwa pandemia koronawirusa.

Zobacz też: Włosi dalej wychodzą na balkony i śpiewają. W repertuarze hit Queen [WIDEO] 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.