Jasnowidz Glanc: "Niewiernych zabierze duszna śmierć". Co nasz czeka w 2021?

31.12.2020 14:22
Przepowiednie 2021 Fot. Shutterstock

Wojciech Glanc jest jasnowidzem i tarocistą. Niedawno wypowiedział się na temat nadchodzącego 2021 roku. Jego przepowiednia jest bardzo niepokojąca.

Wojciech Glanc stał się rozpoznawalny dzięki udziałowi w 2. edycji "Big Brothera" i "Mam Talent". Obecnie prowadzi na YouTube swój kanał, w którym przede wszystkim publikowane są przepowiednie.

Wojciech Glanc był gwiazdą "Big Brothera". Teraz jest jasnowidzem

W domu Wielkiego Brata przebywał wraz z lalką o imieniu Eustachy. Nieco później wystąpił w programie "Mam Talent" wystąpił, jako brzuchomówca. Dzisiaj Wojciech Glanc przepowiada przyszłość i stawia tarota. Łączy się również ze swoimi fanami podczas transmisji na żywo. Jak twierdzi wiele jego poprzednich wizji, takich jak śmierć Pawła Adamowicza, wybuch w Bejrucie czy wybuch pandemii sprawdziło się w zaskakujący sposób.

Jasnowidz Glanc: Co nasz czeka w 2021?

Tym razem jasnowidz twierdzi, że spotkał w swojej wizji Nostradamusa i został zabrany do starego laboratorium. Zdaniem mężczyzny Nostradamus poprosił go, by kontynuował jego dzieło i "pokazał" co stanie się w najbliższym czasie. Dzięki temu spotkaniu otrzymał również wizję o nadchodzącym 2021 roku.

Pokazała mi się droga i na niej ciężarówka z rozbitymi fiolkami rozsypanymi na drodze. [...] Smród zgnilizny, trupiej, takiej jak na cmentarzu, jakby zwłoki były nie za dobrze zakopane. [...] Zobaczyłam jeszcze kilka innych ciężarówek [...]. Niektóre z nich wyparowywały. Jedna ciężarówka stała gdzieś na boku a koło niej biegał rozhisteryzowany kierowca, który wrzeszczał że jest za ciepło i rzucał się w takim jakimś obłędzie. Krzyczał "zabiją mi rodzinę, jest za ciepło".

Następnie jak twierdzi, zobaczył postacie, których nie umiał rozpoznać. Jedna z nich powiedziała, że "nikt się nie domyśli". Zobaczył także nagłówki gazet, na których widniały słowa "oszustwo", "czeka nas coś gorszego", "potworna mutacja".

Jasnowidz twierdzi także, że Nostradamus, którego spotkał w swojej wizji  powiedział mu, że "nadchodzi czas na dzieci i zwierzęta".

Zobaczyłam mogiły, masę mogił [...]. Trumny zbite z najprostszego drzewa. Sporo mogił [...] i tam były takie napisy "odszedł wolny", "odszedł za wolność", "pożarty przez strach" [...] "ofiara niedomówień".

- twierdzi jasnowidz.

W swojej wizji Glanc usłyszał od Nostradamusa również następujące słowa:

Kiedy 40 tysięcy stanie się jawne, ludzie będą błagać o przebicie serca, niewiernych zabierze duszna śmierć.

Glanc, dokładnie tak samo jak Krzysztof Jackowski przepowiada zamieszki na noc sylwestrową. Opowiedział też o wydarzeniach, które jego zdaniem będą miały miejsce na początku 2021 roku.

Sabotaż w szpitalu czy sabotaże w szpitalach, takie skowa u mnie się pojawiają. Coś jak styczniowa czarna niedziela związana z jakimś wydarzeniem,  w które nikt nie będzie chciał wierzyć [...]. Z jakiegoś powodu czuję niepokój o 3 bardzo lubiane przeze mnie postacie. Mam wrażenie, że będzie głośno o Stuhrze, Gajosie i Jandzie, ale mam przykre przeczucie jakby to nie były miłe informacje.

Glanc twierdzi również, że z transportem szczepionek będzie związana jakaś groźna, skandaliczna afera. Wyjdą jakieś szwindle i szkodliwości na większą skalę, a transport szczepionek będzie zagrożony przegrzaniem.

Obawiam się sabotażu

Wojciech Glanc

Równie przerażające wizje miewa ostatnio ulubiony jasnowidz Polaków, Krzysztof Jackowski. Słynny jasnowidz z Człuchowa od jakiegoś czasu wieszczy, że nasza przyszłość jawi się w czarnych barwach

Źródło: Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc (You Tube)

Zobacz również: Jasnowidz, który przewidział COVID-19, miał wizję o 2021 roku. Przepowiednia przeraża

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.