Jasnowidz Jackowski: "1 maja Polska straci suwerenność!"

30.04.2021 11:54
Jackowski 1 maja Polska straci suwerenność Fot. Bartosz Krupa/East News

Krzysztof Jackowski wieszczy, że nasza przyszłość jawi się w czarnych barwach. Nie inaczej było 29 kwietnia 2021, gdy ulubiony jasnowidz Polaków opowiedział w programie "Wideoprezentacje" o swoich przerażających przeczuciach dotyczących utraty suwerenności przez Polskę.

Nie od dziś Krzysztof Jackowski wieszczy, upadek partii rządzącej i upadek polityczny naszego kraju. Profeta prowadzi swój własny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Jest również częstym gościem vlogera Krzysztofa Woźniaka z kanału "Wideoprezentacje".

Jackowski: "1 maja Polska straci suwerenność"

Podczas ostatniego spotkania obu panów Jackowski powiedział coś naprawdę przerażającego.

Od jakiegoś czasu czuję (nie umiem tego uzasadnić), że dzień 1 maja jest dniem cichej utraty naszej suwerenności. My się o tym dowiemy po czasie. Ja myślę że długo będziemy na to czekali, ponieważ to sytuacja nasza pokaże, [...] że jest coś w naszym kraju nie tak. Przejęcie naszej suwerenności nastąpi 1 maja.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego już wkrótce PiS może się rozpaść, a władza w kraju trafi w ręce rządu tymczasowego. Nastąpi również kryzys ekonomiczny, na który powinniśmy się przygotować. Jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się dalszą częścią tej wizji.

PiS odda władze. Nam się publicznie powie, że koalicja pękła. [...] Będzie stworzony rząd tymczasowy. Będzie rządził jakiś niedługi czas, powiedzmy, że 3 miesiące. To będzie dziwny rząd, ponieważ osoby zasiadające w nim będą jakieś nie wiadomo skąd (niektóre). To będzie pierwsza oznaka, że tracimy suwerenność.

Źródło: Krzysztof Woźniak "Wideoprezentacje",  JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Zobacz również: Jasnowidz Jackowski niespodziewanie przerwał przepowiednie. "Za czarne te wizje dzisiaj!"

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.