Jasnowidz Jackowski: "Czas, w którym trwamy jest jednym ze spokojniejszych czasów w 2021"

12.01.2021 09:36
Jasnowidz Jackowski Fot. Jakub Walasek/REPORTER

Krzysztof Jackowski po raz kolejny zabiera głos w sprawie tego, co nas czeka w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Słynny jasnowidz z Człuchowa coraz dobitniej ostrzega o zbliżającej się tragedii. Jego zdaniem powinniśmy być przygotowani na najgorsze, a rok 2021 będzie jeszcze gorszy niż 2020. Jasnowidz Krzysztof Jackowski prowadzi swój własny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Jest również częstym gościem vlogera Krzysztofa Woźniaka z kanału "Wideoprezentacje". Tym razem ogromne grono jego fanów z niemałym przerażeniem wysłuchało kolejnej prognozy na nadchodzące miesiące.

Krzysztof Jackowski o koronawirusie:

Ulubiony jasnowidz Polaków na samym wstępie wypowiedział się na temat swoich przeczuć dotyczących sytuacji związanej z pandemią koronawirusa w Polsce:

Za moment rząd będzie wprowadzał dziwne przepisy społeczne związane z zarazą (..). Mam wrażenie że stworzy się dziwny chaos w szpitalach i przez ten dziwny chaos w szpitalach dojdzie do (..)sprzeciwu jakieś grupy lekarzy lub części lekarzy.

Krzysztof Jackowski o wystrzeleniu rakiety

Jackowski zapowiedział również przerażającą akcję militarną związaną z rakietą/pociskiem, o której dowiemy się z porannych wiadomości.

Mam odczucie że (...) na świecie jest odliczany czas przed wielką akcją (..) to się może wydarzyć szybko teraz lub zostanie to odłożone w czasie ale nie na długo. Powiedzmy o miesiąc, dwa a nawet trzy. Czyli jak gdyby dwa terminy czasu "W". Widzę taką scenę: telewizor i w nim stacje telewizyjne pokazują wystrzelenie rakiety z której idzie ogień (dużej rakiety) i ta rakieta pędzi w jakimś kierunku – będzie o tym mówił świat. To będzie pokazywane prawie we wszystkich telewizjach na świecie. A ta rakieta będzie prowokacją (...). Bedzie to coś groźnego. I niewykluczone że ona nic nie zrobi ale samo to, że będzie leciała (...) to już to będzie bardzo poważna sprawa. (...). Wiele państw na świecie będzie żądało natychmiastowego odwetu (...) przez to, ze ta rakieta będzie leciała. Ta rakieta mnie niepokoi. To się coś wydarzy. Poranna telewizja będzie nam pokazywała jak leci ta rakieta/pocisk. Cały świat będzie o tym mówił. Po tej rakiecie niektóre państwa na świecie będą przymierzały się (...) do militarnego odwetu na jakimś państwie.

Krzysztof Jackowski o buncie przedsiębiorców

Jasnowidz odniósł się także do buntu przedsiębiorców i ludzi którzy maja lokale. Jego zdaniem rząd aby zapobiec rewolcie wprowadzi szokujące obostrzenia.

Czas obostrzeń i czas prawie rocznego trzymania nas w dystansie (...) powoli przestaje działać. Robi się jakiś tam bunt. Bunt przedsiębiorców, ludzi którzy maja lokale (..). Ludzie w jakiś sposób zaczynają się buntować (..). Spowoduje że nasz rząd zacznie tworzyć przepisy, które będą szokujące, w jakoś sposób nas zaskakiwać.

Ja muszę to państwu powiedzieć. Daleki jestem od straszenia ale ja czuję, że ten rok będzie o wiele gorszy od roku 2020, który minął.

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski o nowym kryzysie migracyjnym

Krzysztof Jackowski miał również bardzo złe przeczucia dotyczące kwestii migracji ludności w 2021 roku.

Widzę na ten rok całe tłumy ludzi w Europie przechodzące z jednego miejsca w inne miejsca. Nie wiem czy to w danym państwie takie eksodusy będą, czy to będzie w Europie. (..) Ludzie będą zmuszeni w całości zmieniać miejsca. Kompletny chaos i nierówność w Europie będzie, nierówność. W Polsce mi się kojarzy spokojniej, w Wielkiej Brytanii (...) i Skandynawii.

Krzysztof Jackowski: "Czas w którym trwamy jest jednym ze spokojniejszych czasów w 2021"

Przerażające słowa jasnowidza dają jednoznacznie do zrozumienia, że najgorsze dopiero przed nami:

Widzę duże ruchy wojsk (duże) na świecie (...). Mam nadzieje że te poczucia nie będą miały sensu – ale to co czuję to Państwu mówię ten czas w którym trwamy jest jednym ze spokojniejszych czasów w 2021 jakie przyjdzie nam przeżyć. Są 2 terminy godziny „W” – pierwszy termin jest teraz, jeżeli on nie nastąpi drugim terminem może być okres późniejszy, ale w tym roku.

Pod koniec 2020 Jackowski mówił o rozpadzie Unii Europejskiej. Zdaniem profety Unie może uratować odejście od socjalnego funkcjonowania na rzecz bardziej ekonomicznego podejścia.
Warto dodać, że Jackowskiemu udało się niejednokrotnie odkryć tajemnicze karty przyszłości. Obdarzony nadprzyrodzonymi zdolnościami Krzysztof skutecznie przewidywał wiele wydarzeń w kraju i na świecie.

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Zobacz również: Przerażająca przepowiednia słynnej wizjonerki. Polsce grozi ogromne niebezpieczeństwo

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.