Jasnowidz Jackowski: "Na świecie zacznie się gotować". Czy Polska straci suwerenność?

Romana Makówka
25.06.2020 13:08
Według Krzysztofa Jackowskiego czeka nas coś gorszego niż pandemia koronawirusa|undefined Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Według Krzysztofa Jackowskiego czeka nas coś gorszego niż pandemia koronawirusa. Jasnowidz nie ma dobrych wieści dla Polski.

Słynny jasnowidz opublikował w sieci najnowszą wizję. Jackowski po raz kolejny wspominał o tym, że czekają nas naprawę bardzo trudne czasy.

Krzysztof Jackowski zapowiada, że Polska straci suwerenność

Wieszcz z Człuchowa ostrzega przed czymś, co według niego już się zaczęło. Mówi również jednoznacznie, że COVID-19 nie jest najgorszym, co nas spotkało i wydarzy się coś, co przyćmi przerażający wirus.

W Polsce nie będzie wojny w moim odczuciu, ale to nie oznacza, że będzie spokojnie. (...) Istnieje obawa, że jeszcze w tym roku stracimy suwerenność.

- mówi Jackowski.

Zdaniem jasnowidza wszystko będzie miało związek z działaniami władz odnośnie koronawirusa i upadkiem gospodarki.

Jak patrzę w telewizji, jak oni coś mówią, tłumaczą, ja mam wrażenie, że oni doskonale wiedzą, do czego to prowadzi, czyli to jest kompletna sprzeczność - nie to, że oni nie wiedzą, jak uspokoić ludzi, jak im dać nadzieję. Tylko oni doskonale wiedzą, że to do czegoś konkretnego prowadzi, do czegoś, na co się zgodzili i co wiąże się ze słowem suwerenność. Uwierzyliśmy w pewien nonsens społeczny, na podstawie tego pogrążyliśmy gospodarkę, daliśmy na to zgodę w pewnym sensie, śpiąc i wypatrujemy, gdzie się coś teraz może stać - słuchajcie, to już się dzieje!

Krzysztof Jackowski: "Na świecie zaczyna się gotować"

Wszystko, co się dzieje w tej chwili, potrwa do września, może października. W listopadzie może się okazać, ze już na pewno nie będziemy mieli wątpliwości, że na świecie zaczyna się gotować. Ja celowo używam tu innych słów, bo chce zachować ten kanał.

- twierdzi Jackowski wyraźnie zaniepokojony własną wizją.

Jasnowidz z Człuchowa zajmuje się przewidywaniem przyszłości od ponad 20 lat. Wróżbita pomógł już w odnalezieniu ponad 700 osób i w rozwiązaniu ponad 1000 innych zagadek oraz tajemnic, takich jak odnalezienie dzieł sztuki, zwierząt czy też zagubionych dokumentów.

Przeczytaj także

Z Jackowskim od lat współpracują organy państwowe pokroju policji czy prokuratury, zaś Komenda Główna Policji oficjalnie potwierdziła jego niezwykłe zdolności.  

Zobacz również: Jasnowidz Jackowski przepowiedział, jakie będzie lato 2020. Przepowiednia nie napawa optymizmem

Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.