Jasnowidz Jackowski: "To ostatni czas naszej swobody". Co się wydarzy w poniedziałek?

30.10.2020 14:28
Jasnowidz Jackowski: "To ostatni czas naszej swobody". Co się wydarzy w poniedziałek? Fot. Shuttenstock

Kolejna przerażająca przepowiednia płynie z ust ulubionego jasnowidza Polaków - Krzysztofa Jackowskiego. Co nas czeka w najbliższej przyszłości?

Już w swojej ostatniej wizji polski jasnowidz nie miał dobrych wieści. Jak twierdzi wróżbita, to listopad będzie miesiącem zmian. Niestety na gorsze. Zdaniem Pana Krzysztofa w najbliższych tygodniach pandemia koronawirusa będzie coraz silniejsza, a rząd zdecyduje się wprowadzić surowe restrykcje, jakich jeszcze w Polsce nie było.

Jasnowidz Jackowski: "To ostatni czas naszej swobody"

Krzysztof Jackowski prowadzi swój własny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Wróżbita z Człuchowa jest również częstym gościem opiniotwórczego vlogera Krzysztofa Woźniaka z kanału "Wideoprezentacje" na którym również przekazuje swoje wizje dla Polski i dla świata. Podczas ostatniego spotkania ze swoimi widzami przekazał przerażającą wizję, która ma się ziścić już w najbliższy poniedziałek.

Drodzy Państwo - trzeba się cieszyć powietrzem i tam, gdzie można, przejść się na spacer do niedzieli, bo w poniedziałek nasze spacerowanie może zostać poważnie utrudnione lub uniemożliwione. To ostatni czas, w którym możemy czuć się swobodnie poza naszym miejscem zamieszkania, poza naszym domem. Obawiam się, że decyzja zapadnie najpóźniej w niedzielę, a w poniedziałek zostanie wprowadzona w życie. Tego się obawiam. [...] To, co dzieje się na ulicach miast, to co dzieje się gospodarczo, to, co dzieje się ekonomicznie, zaczyna pokazywać obraz potężnego chaosu. Złotówka zaczęła się osłabiać, sytuacja wymyka się kompletnie spod jakiegokolwiek porządku.

- twierdzi jasnowidz Jackowski.

Przeczytaj także

Jasnowidz z Człuchowa przepowiada dramatyczne sceny na polskich ulicach. Już teraz spełniają się jego wcześniejsze przepowiednie dotyczące rozwoju pandemii koronawirusa w Polsce oraz sytuacji, która obecnie ma miejsce w polskich szkołach. Jackowski poparł również protesty kobiet. Jak stwierdził "bunt z racji wolności kobiet jest jak najbardziej uzasadniony".

Przestrzegł jednak przed konsekwencjami gromadzenia się protestujących w wielu miejscach w kraju:

Co z tak zaognionej sytuacji wyniknie? Uważam, że w niedzielę zostanie ogłoszona decyzja i od poniedziałku będzie się nam trudno funkcjonowało z powodu dyscypliny, która zostanie nam narzucona. [...] Jarosław Kaczyński dobrze wie, do czego to wszystko prowadzi. Ale zagrożeniem nie są protesty, tylko coś innego, tajemniczego.

- stwierdza Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski niejednokrotnie trafnie odkrywał tajemnicze karty przyszłości. Obdarzony nadprzyrodzonymi zdolnościami jasnowidz skutecznie przewidywał wiele wydarzeń w kraju i na świecie.  

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official  

Zobacz również: Odkryto tajemniczy "klucz" na powierzchni koronawirusa. Przypomina ten w Eboli, HIV i ptasiej grypy

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.