Jasnowidz Jackowski: "Widzę wojska niemieckie na południu Polski". Są powody do obaw?

05.11.2020 10:56
Jasnowidz Jackowski: "Widzę wojska niemieckie na południu Polski". Są powody do obaw? Fot. Bartosz Krupa/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną przepowiednią. Nawiązuje w niej do jednej ze swoich wcześniejszych wizji, w której zapowiadał "wojska na ulicach Polski". Czy powinniśmy się obawiać niedalekiej przyszłości?

Krzysztof Jackowski prowadzi swój własny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Podczas transmisji na żywo przekazuje również nowe przepowiednie. Nie inaczej było i tym razem. Jackowski podczas ostatniego spotkania ze swoimi widzami przekazał przerażającą wizję, która ma się ziścić już w najbliższym czasie.

Krzysztof Jackowski: "Widzę wojska niemieckie na południu Polski"

Mężczyzna już od jakiegoś czasu przewidywał, że w jednym regionie Polski pojawi się wojsko. 28 sierpnia 2020 gdy wieszcz po raz kolejny opowiadał o konflikcie zbrojnym w rozmowie z popularnym youtuberem Krzysztofem Woźniakiem z kanału "Wideoprezentacje", przepowiedział zamknięte granice i wojsko na ulicach. Teraz powiedział, o jakie wojsko chodzi i skąd ono przybędzie.

Rejon Wrocławia, południa Polski, ale Wrocławia, widzę tam wojska, ja je nazwałem wojska niemieckie. Ale absolutnie nic złego się nie dzieje w naszym kraju. To tak, jakby te wojska wchodzą za zgodą naszego kraju, wchodzą, bo tu jest miejsce odpowiednie. Mam wrażenie, że te wojska wchodzą właśnie w rejon Wrocławia, Wałbrzycha. I podobnie się dzieje w Czechach.

- powiedział ulubiony jasnowidz Polaków podczas ostatniej transmisji na żywo.

Przeczytaj także

Jak twierdzi mężczyzna, wojsko ma pomagać w walce z koronawirusem, a jego wejście na nasze terytorium ma odbyć się za naszą zgodą.

W tym czasie, poza tym wszystkim dzieje się, tak to nazwałem, straszna granda w Polsce. To dopiero będzie uderzenie na rząd, tak to nazwałem. Nie wiem, o co chodzi, tak to poczułem. Powód tej grandy będzie przesadzony. I dalej skupiając się, czuję, że do Polski zjeżdża pełno wojska, ale tu się nic nie dzieje. Tylko przyjeżdża wojsko. Wschodnie granice i Wrocław, a też Wałbrzych, te rejony, będą obstawione wojskiem. Ale tu się nic nie dzieje. Tu jest ważne zdanie, mam je zapisane, ale dzień po tym, jak je zapisałem, coś się wydarzyło tam i nie wiem.

Krzysztof Jackowski o konflikcie w Turcji

Słynny jasnowidz wypowiedział się również na temat polityki zagranicznej. Nie miał tak dobrych wiadomości dla Turków. Jasnowidz przewiduje, że w Turcji wybuchnie "wielki ogień" i dojdzie do poważnego konfliktu.

Turcja płonie, wielki ogień, wybucha konflikt, ale nie u nas, w Turcji (...) W Turcji będą dwa rządy, jeden rząd zdradzi Turcję.

- przepowiedział Jackowski.

Przeczytaj także

Jackowskiemu niejednokrotnie udało się trafnie przepowiedzieć przyszłość. Obdarzony nadprzyrodzonymi zdolnościami mężczyzna skutecznie przewidywał wiele wydarzeń w kraju i na świecie.

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, Wideoprezentacje  

Zobacz również: Ufo nad Ameryką. Sferyczny obiekt widziany w kilku miejscach na niebie
 

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.