Jasnowidz Jackowski miał makabryczną wizję. "Rumunia i Bułgaria, tam Moniko się kieruj"

24.01.2022 23:22
Jasnowidz Jackowski miał makabryczną wizję. "Rumunia i Bułgaria, tam Moniko się kieruj" Fot. . Bartosz Krupa/East News

Ulubiony jasnowidz Polaków, Krzysztof Jackowski, w swojej ostatniej wizji zobaczył coś wręcz niebywałego. Profeta zapowiedział, że będziemy musieli uciekać z kraju.

Najbardziej znany polski jasnowidz pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Krzysztof Jackowski prowadzi swój własny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania.

Jasnowidz Jackowski miał makabryczną wizję

Tym razem pan Krzysztof wskazał, które części Polski opustoszeją, dlaczego oraz dokąd uciekną Polacy.

W pewnym momencie z Polski przyjdzie nam uciekać. Przynajmniej ci, co będą mogli, będą uciekać. Wtedy pamiętaj [córko Moniko – przyp. red.], kieruj się w kierunku Rumunii i Bułgarii.

 – mówił Krzysztof Jackowski.

Polecamy

Ty razem Pan Krzysztof kontynuował swoją retorykę dotyczącą globalnego konfliktu, który jest nieunikniony. Jasnowidz twierdzi, że będziemy musieli opuścić nasz kraj a miejsca, które wydają mu się bezpieczne to Rumunia i Bułgaria.

Rosja chce, żeby tam była taka strefa neutralna. [...] Sprawa jest rozwojowa, a to jest żądanie. [...] Wiadomo, że jakby NATO się na to zgodziło, to nie dzieje się to w jednej chwili. Mówiłem państwu, że przyjdzie moment, że widzę po części opustoszałą Polskę. Jest to makabryczna wizja, bo ja jej kompletnie nie rozumiem. Ale uwaga, ja też nie rozumiałem tych dwóch państw – dlaczego Rumunia i Bułgaria?

- sam sobie dziwi się jasnowidz.

Polecamy

Jackowski już po raz któryś przypomniał swoją rozmowę z córką, Moniką:

Dla mnie ten rok nie ulega wątpliwości, będzie rokiem rozpoczęcia konfliktu na świecie, wielofazowego. Nie traktujmy tego w sposób taki, w jaki jest to nam przedstawiane w mediach. […] Rumunia i Bułgaria raptem pojawiają się i nabiera to jakiegoś sensu. A tyle lat temu mówiłem: „Monika, przyjdzie moment, że z Polski będziemy musieli uciekać w panice, bo to będzie krótki czas możliwy do tej ucieczki".

Jackowski wspomniał także że często dręczy go "myśl o opustoszeniu pewnego terenu w Polsce. Nie dzieje się tam nic, a ludzie wynieśli się z tych terenów". Po raz kolejny powiedział również, że chodzi o południowo-wschodnią oraz północno-wschodnią część naszego kraju.
Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Zobacz również: Jasnowidz Jackowski o kolejnej fali koronawirusa. "Będzie potężny chaos, jeśli chodzi o zarazę"

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.