Jasnowidz Jackowski nie ma dobrych wieści dla Jarosława Kaczyńskiego. "Idzie, gdzieś odchodzi"

09.05.2022 15:28
Jasnowidz Jackowski nie ma dobrych wieści dla Jarosława Kaczyńskiego. "Idzie, gdzieś odchodzi" Fot. Bartosz Krupa/East News

Jasnowidz Jackowski znowu zaskoczył swoich widzów. W ostatniej transmisji na żywo słynny profeta podzielił się wizją, dotyczącą Jarosława Kaczyńskiego i XXII Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022, które mają się odbyć w Katarze.

W swoich wizjach ulubiony jasnowidz Polaków, Krzysztof Jackowski, kilkukrotnie zapowiedział, że rząd PiS poda się do dymisji. Teraz mówi o Wiceprezesie Rady Ministrów, Jarosławie Kaczyńskim. Co skojarzyło się profecie w kontekście tego polityka?

Jasnowidz Jackowski nie ma dobrych wieści dla Jarosława Kaczyńskiego

Nowa przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego dotyczy Jarosława Kaczyńskiego. Sprawdźcie, co słynny wróżbita ma do powiedzenia również w kwestii polityki i ekonomi w najbliższych tygodniach.

Pan Kaczyński mi się kojarzy w drugiej połowie roku. Dzisiaj w ciągu dnia, jak się skupiałem, to skojarzył mi się pan Kaczyński. Nie chcę użyć dalszych słów, bo jestem osobą delikatną. […] Skojarzyła się taka scena, że idzie, gdzieś odchodzi. Sam idzie. Ma marynarkę i tyłem go widzę, jak odchodzi. Nie insynuuję nic innego. Przecież pan Kaczyński może odejść z partii, którą prowadzi. Ale ludzie też odchodzą w inny sposób. Nie wiem

– wieszczy jasnowidz Jackowski.

Polecamy

Ulubiony jasnowidz Polaków, Krzysztof Jackowski, kontynuuje swoją retorykę. Rok 2022 będzie o wiele gorszy niż 2021. Co przyniesie nam "Polski Ład" i czy władze kraju pomogą uratować mieszkańców Polski przed przewidywaną paniką na rynkach?

Nagle mocno pogorszy się gospodarka w naszym kraju, po pierwszej połowie czerwca. Będzie tak, że właśnie rząd zacznie o tym mówić. Nie będzie tego uspokajał ani przykrywał czymś, tylko podkreślał pogorszenie sytuacji, co spowoduje panikę na rynkach, wśród ludzi. Rząd będzie próbował stworzyć taki filar pomocy wielu ludziom - coś się takiego wydarzy, że gospodarka zacznie się posuwać na dół ale bardzo mocno - czyli można powiedzieć, że to, co jest w tej chwili to jest jeszcze niewiele do tego co się wydarzy w drugiej połowie roku

– wieszczy Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski wraca do "mapy grozy"

Ulubiony jasnowidz Polaków, Krzysztof Jackowski, w swojej ostatniej wizji zobaczył coś wręcz niebywałego. Profeta określił rejony Polski, z których jego zdaniem ludzie będą masowo uciekać w popłochu. W swojej ostatniej wizji wrócił do tego przerażającego tematu.

Jedyne to, co może nas niepokoić to będzie mowa o zagrożeniu na nasz kraj od strony południowo-wschodniej, tak jak kiedyś rysowałem na mapie. Coraz bardziej jestem przekonany, że nic tam się fizycznie nie wydarzy, ale wydarzy się narracyjnie. Będzie się mówiło o zagrożeniu prawdopodobnie w południowo-wschodniej części kraju. Powiedziałem, że Polska jest podzielona na takie trzy strefy - południowo-wschodnia część jest najbardziej czerwona, od centralnej polski tak gdzieś w rejon za Poznań w taki łuk to jest żółta, a zielona to jest południowo-zachodnia i zachodnia Polska - tu będzie najspokojniej. W tej chwili psychologicznie możemy tak to oceniać

– powiedział jasnowidz.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski twierdzi, że "Mistrzostwa Świata w Katarze nie odbędą się"

Podczas wizji pan Krzysztof sam się zdziwił, że "zobaczył" coś tak dziwnego. Jak sam podkreślił, nie zna się na piłce nożnej i nie jest jakimś zagorzałym fanem tej dyscypliny sportu. Jednak po sprawdzeniu informacji w Google, okazało się, że jasnowidz doznał przeczucia dotyczącego Kataru.

Skojarzyło mi się... Taki błysk, mistrzostwa świata Katar 2022. To mi wleciało kompletnie nieoczekiwanie, skojarzyło mi się zdanie: "Mistrzostwa świata w Katarze nie odbędą się"

Krzysztof Jackowski prowadzi swój kanał na YouTube i występuje gościnnie w audycjach. Uczestnicy wirtualnych seansów z jasnowidzem mogą mu zadawać pytania, na które ten odpowiada w czasie rzeczywistym. Polacy pytają o wszystko - od kwestii dotyczących polityki, zdrowia, koronawirusa po miejsca pobytu osób zaginionych czy pogodę.

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.