Jasnowidz Jackowski nie ma dobrych wieści dla Jarosława Kaczyńskiego. "Idzie, gdzieś odchodzi"

09.05.2022 15:28
Jasnowidz Jackowski nie ma dobrych wieści dla Jarosława Kaczyńskiego. "Idzie, gdzieś odchodzi" Fot. Bartosz Krupa/East News

Jasnowidz Jackowski znowu zaskoczył swoich widzów. W ostatniej transmisji na żywo słynny profeta podzielił się wizją, dotyczącą Jarosława Kaczyńskiego i XXII Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022, które mają się odbyć w Katarze.

W swoich wizjach ulubiony jasnowidz Polaków, Krzysztof Jackowski, kilkukrotnie zapowiedział, że rząd PiS poda się do dymisji. Teraz mówi o Wiceprezesie Rady Ministrów, Jarosławie Kaczyńskim. Co skojarzyło się profecie w kontekście tego polityka?

Jasnowidz Jackowski nie ma dobrych wieści dla Jarosława Kaczyńskiego

Nowa przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego dotyczy Jarosława Kaczyńskiego. Sprawdźcie, co słynny wróżbita ma do powiedzenia również w kwestii polityki i ekonomi w najbliższych tygodniach.

Pan Kaczyński mi się kojarzy w drugiej połowie roku. Dzisiaj w ciągu dnia, jak się skupiałem, to skojarzył mi się pan Kaczyński. Nie chcę użyć dalszych słów, bo jestem osobą delikatną. […] Skojarzyła się taka scena, że idzie, gdzieś odchodzi. Sam idzie. Ma marynarkę i tyłem go widzę, jak odchodzi. Nie insynuuję nic innego. Przecież pan Kaczyński może odejść z partii, którą prowadzi. Ale ludzie też odchodzą w inny sposób. Nie wiem

– wieszczy jasnowidz Jackowski.

Polecamy

Ulubiony jasnowidz Polaków, Krzysztof Jackowski, kontynuuje swoją retorykę. Rok 2022 będzie o wiele gorszy niż 2021. Co przyniesie nam "Polski Ład" i czy władze kraju pomogą uratować mieszkańców Polski przed przewidywaną paniką na rynkach?

Nagle mocno pogorszy się gospodarka w naszym kraju, po pierwszej połowie czerwca. Będzie tak, że właśnie rząd zacznie o tym mówić. Nie będzie tego uspokajał ani przykrywał czymś, tylko podkreślał pogorszenie sytuacji, co spowoduje panikę na rynkach, wśród ludzi. Rząd będzie próbował stworzyć taki filar pomocy wielu ludziom - coś się takiego wydarzy, że gospodarka zacznie się posuwać na dół ale bardzo mocno - czyli można powiedzieć, że to, co jest w tej chwili to jest jeszcze niewiele do tego co się wydarzy w drugiej połowie roku

– wieszczy Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski wraca do "mapy grozy"

Ulubiony jasnowidz Polaków, Krzysztof Jackowski, w swojej ostatniej wizji zobaczył coś wręcz niebywałego. Profeta określił rejony Polski, z których jego zdaniem ludzie będą masowo uciekać w popłochu. W swojej ostatniej wizji wrócił do tego przerażającego tematu.

Jedyne to, co może nas niepokoić to będzie mowa o zagrożeniu na nasz kraj od strony południowo-wschodniej, tak jak kiedyś rysowałem na mapie. Coraz bardziej jestem przekonany, że nic tam się fizycznie nie wydarzy, ale wydarzy się narracyjnie. Będzie się mówiło o zagrożeniu prawdopodobnie w południowo-wschodniej części kraju. Powiedziałem, że Polska jest podzielona na takie trzy strefy - południowo-wschodnia część jest najbardziej czerwona, od centralnej polski tak gdzieś w rejon za Poznań w taki łuk to jest żółta, a zielona to jest południowo-zachodnia i zachodnia Polska - tu będzie najspokojniej. W tej chwili psychologicznie możemy tak to oceniać

– powiedział jasnowidz.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski twierdzi, że "Mistrzostwa Świata w Katarze nie odbędą się"

Podczas wizji pan Krzysztof sam się zdziwił, że "zobaczył" coś tak dziwnego. Jak sam podkreślił, nie zna się na piłce nożnej i nie jest jakimś zagorzałym fanem tej dyscypliny sportu. Jednak po sprawdzeniu informacji w Google, okazało się, że jasnowidz doznał przeczucia dotyczącego Kataru.

Skojarzyło mi się... Taki błysk, mistrzostwa świata Katar 2022. To mi wleciało kompletnie nieoczekiwanie, skojarzyło mi się zdanie: "Mistrzostwa świata w Katarze nie odbędą się"

Krzysztof Jackowski prowadzi swój kanał na YouTube i występuje gościnnie w audycjach. Uczestnicy wirtualnych seansów z jasnowidzem mogą mu zadawać pytania, na które ten odpowiada w czasie rzeczywistym. Polacy pytają o wszystko - od kwestii dotyczących polityki, zdrowia, koronawirusa po miejsca pobytu osób zaginionych czy pogodę.

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.