Jasnowidz Jackowski niespodziewanie przerwał przepowiednie. "Za czarne te wizje dzisiaj!"

31.03.2021 10:19
Jasnowidz Jackowski Fot. . Bartosz Krupa/East News

Ulubiony jasnowidz Polaków, Krzysztof Jackowski, w swojej ostatniej wizji zobaczył coś tak strasznego, że przerwał transmisję na żywo. Profeta był bardzo wzburzony i wyglądał na przerażonego. Co się stało?

Najbardziej znany polski jasnowidz pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Pan Krzysztof prowadzi swój własny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Jest również częstym gościem vlogera Krzysztofa Woźniaka z kanału "Wideoprezentacje".

Jasnowidz Jackowski o nadchodzącym kryzysie

Tym razem ogromne grono jego fanów z niemałym przerażeniem wysłuchało kolejnej prognozy na nadchodzące miesiące. W materiale zatytułowanym "Przeprogramowanie - zaczynamy obojętnieć" tradycyjnie już odnosi się do tematu kryzysu spowodowanego pandemią. Zdaniem wieszcza globalna zapaść gospodarcza zacznie się już w kwietniu.

W poprzednich audycjach mówiłem, że w kwietniu rząd polski i inne rządy, zaczną nam układać w głowie słowo kryzys. Tak poczułem i jestem tego pewny. Od kwietnia będzie wdrażany kryzys. Będzie nam to uświadamiane. Za to będzie odpowiedzialna zaraza i przyjdzie nam się zmierzyć nie tylko z obostrzeniami, ale też różnymi trudnościami w urzędach i szpitalach, to teraz jeszcze do tego dojdzie kryzys, który zacznie się niewinnie.

- powiedział jasnowidz z Człuchowa.

Jasnowidz Jackowski o trzeciej fali koronawirusa

Jak twierdzi Pan Krzysztof, trzecia fala będzie bardzo długo trwała. W ciepłych miesiącach letnich nie będzie żadnej poprawy. Zdaniem profety kluczowy będzie czerwiec a "rekordy są dopiero przed nami".

To się wszystko przedłuży. Te obostrzenia będą przedłużone, a trzecia fala będzie długa. Nawet jeżeli chwilami zelżeje, to będzie długa [...]. Mam wrażenie, że świat, że Turcja, część Europy, ktoś na Bliskim Wschodzie, że to wszystko jest przygotowane i jest cisza przed wielką burzą. Tak jak mówiłem w listopadzie-grudniu, że na początku stycznia będzie następna fala, a przełom lutego-marca to będzie początek wielkiej fali. I taką mamy, która będzie trwała długo. Anajwiększe wzrosty są przed nami. Będzie ona trwała do czerwca.

- powiedział Jackowski.

Jasnowidz Jackowski niespodziewanie przerywa przepowiednie. Co zobaczył?

Podczas ostatniej wizji stała się rzecz wręcz niesłychana. Wieszcz z Człuchowa przestraszył się swojej wizji na tyle, że niespodziewanie i bez pożegnania zakończył transmisję. Jego przerażona twarz mówiła sama za siebie - tym razem zobaczył coś, co go przerosło i o czym bał się powiadomić swoich widzów.

Bardzo Was przepraszam, że nagabuję o tym zagrożeniu. Mogę tylko do znudzenia o tym mówić. Nie ma innej możliwości, by to nie spełniło się w całości. Proszę Was, byście rozsądnie starali się oceniać sytuację i komu są potrzebne lekarstwa - niech się zaopatrzy. Jeżeli zrobi to niepotrzebnie po moich słowach, to nic się nie stanie złego, a może to się bardzo przydać. Proszę rozsądnie traktować to, co mówię, z dozą sceptycyzmu. Ale ja, jako człowiek, który 30 lat robi to, co robi, muszę to państwu mówić. Czuję, że to mój obowiązek. [...] Widzę poruszenie w całym kraju, a ludzie są w niektórych miejscach zamykani jak w gettach. Nic im się nie dzieje, ale są zamykani, nie mogą z tych miejsc wyjść. Ludzie będą stali w grupach i będą opryskiwani. [...] W tych miejscach jak getta ludzie będą dostawali racje żywnościowe. Będzie jeszcze większy chaos? Coś się dodatkowego stanie, nie umiem tego wytłumaczyć. To, co się teraz dzieje, nie jest szaleństwem. To, co czuję, nie rozumiejąc tego - to dopiero jest szaleństwo. Po raz któryś z kolei odrzucam to, ale to mi wchodzi do głowy. Tam, gdzie ludzie będą dostawali racje żywności, na tę żywność trzeba zwracać uwagę, bo będą jedli i chorowali. Za czarne te wizje dzisiaj!

- zakończył dramatycznie jasnowidz.

Polecamy

Niedawno Krzysztof Jackowski miał również bardzo złe przeczucia dotyczące kwestii nastrojów społecznych w 2021 roku. Jego zdaniem świat zaleje fala protestów, które będą bardzo brutalnie tłumione. Zdaniem wieszcza obowiązujące obecnie restrykcje mają być utrzymane przez ponad 3 lata. Słynny jasnowidz z Człuchowa coraz dobitniej ostrzega o zbliżającej się tragedii i skutkami pandemii koronawirusa. Jego zdaniem powinniśmy być przygotowani na najgorsze.

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Zobacz również: Nawiedzone miejsca w Polsce. Góra jak Trójkąt Bermudzki

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.