Jasnowidz Jackowski o Bożym Narodzeniu 2020. "Będą to święta dziwne i inne"

10.11.2020 10:09
Jasnowidz Jackowski o Bożym Narodzeniu 2020. "Będą to święta dziwne i inne" Fot. Bartosz Krupa/East News

Jasnowidz Jackowski przepowiedział, jakie będzie Boże Narodzenie 2020. Przepowiednia nie napawa optymizmem.

Najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski prowadzi swój własny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Podczas transmisji na żywo przekazuje również nowe przepowiednie. W poprzedniej wizji przekazał, że "Widzi wojska niemieckie na południu Polski". Tym razem wypowiedział się o Bożym Narodzeniu 2020. Co czeka nas w grudniu?

Jasnowidz Jackowski o Bożym Narodzeniu 2020

Koronawirus bardzo szybko się rozprzestrzenia i w naszym kraju zbiera ogromne żniwo. Po tym jak rząd zarządził zamknięcie cmentarzy we Wszystkich Świętych 2020, Polacy drżą o przebieg Świąt Bożego Narodzenia.

Przeczytaj także

Co na ten temat powiedział jasnowidz i pojawi się możliwość świętowania zgodnie z tradycją?

Mam wrażenie, że w Polsce będzie, jeżeli coś się zacznie, duży strach. Mniej bezpiecznie przez ten strach będzie niż w Wielkiej Brytanii, ale uważam, że na razie to będzie strach.

- zapowiada Krzysztof Jackowski.

Niestety ulubiony jasnowidz wszystkich Polaków nie miał na myśli koronawirusa, ale jakiś międzynarodowy konflikt.

Jeżeli się coś, nie daj Boże, zaczęłoby dziać w Europie, czy na Bliskim Wschodzie, to dziwnym trafem, ale mam wrażenie, że bardzo niefortunnie Polska, Czesi i Słowacja, ze tutaj te trzy kraje mogą być wykorzystane do czegoś, co przez inne państwa może być uznane, że bierzemy w czymś udział. A tak, prawdę mówiąc, to ktoś będzie korzystał z naszych ziem.

- stwierdza wieszcz z Człuchowa.

Ostanie wystąpienia najsłynniejszego polskiego jasnowidza przerażają. Mężczyzna twierdzi, że świat stoi na skraju wielkiego konfliktu zbrojnego, który nastąpi lada moment, a jego przepowiednie dotyczące nadchodzącej zimy, jeżą włosy na głowie.

 
Zobacz również: Religia vs koronawirus. Co mówi Biblia o epidemii Covid-19?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.