Jasnowidz Jackowski o Bożym Narodzeniu 2021. "Będziemy się martwili, będziemy niepewni i niespokojni"

23.11.2021 09:40
Jasnowidz Jackowski o Bożym Narodzeniu 2021. "Będziemy się martwili, będziemy niepewni i niespokojni" Fot. Bartosz Krupa/East News

Jasnowidz Jackowski przepowiedział, jakie będzie Boże Narodzenie 2021. Przepowiednia nie napawa optymizmem.

Najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski prowadzi swój własny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Podczas transmisji na żywo przekazuje również swoje nowe przepowiednie. Tym razem pan Krzysztof opowiedział o Bożym Narodzeniu 2021. Co czeka nas w grudniu?

Jasnowidz Jackowski o Bożym Narodzeniu 2021

Słynny profeta podczas swoich audycji na żywo chętnie odpowiada na pytania swoich widzów. Podczas ostatniej transmisji na YouTube ktoś zapytał Jackowskiego jak będą wyglądać tegoroczne święta Bożego Narodzenia. Niestety zdaniem jasnowidza Polacy spędzą je, zamartwiając się o swoją niepewną przyszłość.

Czy święta będą spokojne: na pewno będą inne i na pewno, jeżeli zasiądziemy do stołu wigilijnego, to będziemy się martwili, będziemy niepewni, będziemy niespokojni. "To" się zaczęło! Kiedy dzieje się coś historycznego, niekoniecznie dobrego, rzeczy dzieją się jedne po drugich i wydaje się, że są sumą wypadków. Wydaje się, że nic się nie dzieje, że to przeminie. Ale problemy narastają, a my nadal uważamy, że wszystko minie. Jesteśmy w takim momencie i możemy błędnie odczytywać i rozumieć wiele rzeczy, ponieważ jeśli idzie coś według pewnego planu, to nie zawsze wrogowie oczywiści są nimi, a nie zawsze przyjaciele pozorni są rzeczywistymi przyjaciółmi. Musimy to brać pod uwagę, bo na świecie trwa wyraźne przetasowanie wartości, przyjaźni, różnych struktur zależności międzypaństwowych. Ktoś powiedział: wielki reset. Ale można powiedzieć: wielkie bankructwo (…). Jesteśmy właśnie w tak zwanym bankructwie. Musi być przemeblowanie, przebudowanie całego układu międzynarodowego – i w przyjaźni, i w interesach. A też robi się czystki w tym, co przeszkadza w budowaniu nowego porządku. To jest najtrudniejszy moment dla nas, bo jest najbardziej brutalny (…). Nie traktujmy wszystkich rzeczy w sposób oczywisty, nie traktujmy wszystkiego, co się mówi, w sposób jednoznaczny. Dzieją się rzeczy, które mamy odbierać niepokojąco, ale tak się nam o nich mówi, że my nie zadajemy pytań, a traktujemy je jako fakt, z którym musimy sobie radzić. Radzić sobie trzeba, ale nie znaczy to, że nie mamy zadawać pytań.

- twierdzi ulubiony jasnowidz wszystkich Polaków.

Co ciekawe, jasnowidzowi własne przewidywania wydają się być nieprawdopodobne. Jak twierdzi, ma ogromną nadzieję, że tym razem czarnowidztwo jest skutkiem "gorszego dnia".

Wtedy, kiedy powiedziałem, że na świecie wprowadzany jest krach, wiele osób spodziewało się krachu giełdowego – ten też przed nami. Ja powiedziałem, że krach zostanie "wprowadzony", więc został wprowadzony na zasadzie szalonych podwyżek, które szybko zaakceptowaliśmy bez zadawania pytań, braków w dostawach wielu surowców i produktów, a też nam się to tłumaczy lukami zaopatrzeniowymi światowymi. Wszystko się dzieje etapami. Jeżeli zaakceptujemy jeden – dochodzi następny. Tak naprawdę mieliśmy w tamtym roku zarazę, a już teraz mamy zarazę, kryzys i zagrożenie, a też wprowadza się nas w problemy energetyczne, które mają nastąpić (…). Tak to wygląda, jest to sytuacja bardzo poważna. W to, co poczułem na temat Polski, samemu mi się nie chce wierzyć. Życzę sobie i państwu, by się okazało, że nie miałem dnia i powiedziałem bzdury.

 – powiedział na koniec profeta.

Ostanie wystąpienia najsłynniejszego polskiego jasnowidza przerażają. Mężczyzna twierdzi, że świat stoi na skraju wielkiego bankructwa, które nastąpi lada moment. Czy tegoroczne Boże Narodzenie będzie inne niż zwykle?

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

 
Jasnowidz Krzysztof Jackowski o upadku gospodarki. Zabraknie nawet leków

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.