Jasnowidz Jackowski o EURO 2020: "Coś się poważnego wydarzy w Barcelonie"

18.06.2021 15:41
Jasnowidz Jackowski Fot. . Bartosz Krupa/East News

Wizja Krzysztofa Jackowskiego przeraża! Słynny jasnowidz wieszczy, że podczas EURO 2020 dojdzie do tragedii!

Ulubiony jasnowidz Polaków, Krzysztof Jackowski często porusza w swoich przepowiedniach tematy polityczne i społeczne. Niedawno stwierdził, że na EURO 2020 wydarzy się coś strasznego. Profeta twierdzi także, że wie, jak potoczą się losy naszej reprezentacji.

Jasnowidz Jackowski o EURO 2020

W nadprzyrodzone zdolności Krzysztofa Jackowskiego wierzy wielu Polaków. Wieszcz prowadzi swój własny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Jest również częstym gościem vlogera Krzysztofa Woźniaka z kanału "Wideoprezentacje". Tym razem ogromne grono jego fanów z niemałym przerażeniem wysłuchało kolejnej prognozy na nadchodzące miesiące.

Jackowski tym razem przepowiada dramatyczne wydarzenia podczas Euro 2020. Jasnowidz z Człuchowa wskazał też miasto, w którym dojdzie do wypadków.

Barcelona. Coś się poważnego wydarzy w Barcelonie. To się wydarzy podczas mistrzostw Europy. Coś niedobrego może się wydarzyć w Barcelonie.

- powiedział Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz Jackowski przepowiedział także, jakie będzie lato 2021. Przepowiednia nie napawa optymizmem

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Zobacz równnież: Zabił, poćwiartował i zjadł własną matkę. Jest wyrok w sprawie

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.