Jasnowidz Jackowski o UFO i podróżach w czasie: "Na wielu planetach może istnieć życie"

Romana Makówka
23.11.2020 14:28
Jackowskio ufo Fot. Bartosz Krupa/East News

Czy podróże w czasie są możliwe i czy UFO istnieje naprawdę? Ulubiony jasnowidz Polaków, Krzysztof Jackowski odpowiada na trudne pytania internautów.

Najsłynniejszy polski jasnowidz (Krzysztof Jackowski) prowadzi własny kanał i odpowiada na pytania internautów w czasie rzeczywistym. Wróżbita przekazuje swoje wizje w transmisjach na żywo. Niedawno mówił, że "widzi armię niemiecką w południowej Polsce"  oraz opisał zimę 2020.

Jackowski o podróżach w czasie i wynalazkach z przyszłości.

Tym razem mówił o podróżach w czasie i wynalazkach z przyszłości. Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się swoimi wizjami na kanale YouTube. W ostatnich tygodniach wróżbita z Człuchowa skupiał się na najbliższej przyszłości naszego kraju. Tym razem poszedł o krok dalej i opowiedział o swoich poglądach na rozwój technologiczny. Mówił też o wehikule czasu.

Obserwując rozwój technologiczny, który raczkuje, który jest początkiem dopiero wielkiej technologii, którą - jeżeli ludzkość sama siebie nie zniszczy - to ludzkość może osiągnąć. To jest całkiem możliwe.

- twierdzi Krzysztof Jackowski.

Jackowski ujawnił, że gdyby miał wehikuł czasu, przeniósłby się do lat dziewięćdziesiątych, aby doświadczyć drugiej młodości.

– zapowiada jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Tak naprawdę, to wielu z nas by skorzystało w dzisiejszych czasach i skorzystało z takiego wehikułu czasu. Ja bym się przeniósł w lata 90’. Byłem tam młodym chłopakiem, a też była fajna muzyka. A na poważnie: dotkniemy obecnej sytuacji też i tego co się dzieje.

Czy jesteśmy sami w kosmosie?

Już jakiś czas temu ulubiony jasnowidz wszystkich Polaków wyznał, że wierzy w pozaziemską cywilizację, a nawet sam doświadczył spotkania z UFO.

Samemu mi się zdarzyło w życiu widzieć dwukrotnie, więc coś w tym jest. Jest wiele przekazów, gdzie UFO rzeczywiście zostało zaobserwowane i być może teraz, w naszych czasach, powiedzmy w XXI wieku, możemy podejrzewać, że technologia poszła tak do przodu, że niektóre obiekty latające wojskowe amerykańskie, chińskie czy rosyjskie są tak zaawansowane, że widząc coś na niebie, widzimy wojskowy samolot lub jakąś rakietę wojskową, a wydaje nam się, że to jest UFO, bo czegoś takiego na oczy nie widzieliśmy. W tych czasach rzeczywiście takie zjawiska możemy mylić z UFO, ale przecież UFO pokazuje się z przeszłości. W latach, kiedy nie była jeszcze na świecie znane technologia jak w tej chwili, mało tego, są też naskalne rysunki z zamierzchłej przeszłości, gdzie jest wiele rysunków, że bogowie przylatują z nieba na właśnie obiektach przypominających rakietę, albo spodek. Z różnych epok, z przekazów, że coś lata na niebie i nie jest to naszą ręką zrobione, jest dość dużo i przez to można domniemać, że ludzie rzeczywiście czasami widzą coś na niebie, co może nie pochodzić z ziemi. Kiedyś rozmyślając na tego, czy UFO istnieje, czy nie, doszedłem do wniosku jednego, że może to być tak, że właśnie, że UFO to są podróże w przeszłość. Może wszystko się dzieje w jednym czasie i może to jest właśnie to, że z przyszłości przylatują tutaj ludzie, żeby popatrzeć na Ziemię, na naszą cywilizację, jak było w przeszłości.

- mówił Krzysztof Jackowski.

Obecnie jego przemyślenia na ten temat życia w kosmosie prezentują się następująco:

Wszechświat jest przeogromny. Biorąc pod uwagę, że wiele z gwiazd ma układy planetarne, więc jest bardzo prawdopodobne, że na wielu planetach w tych układach planetarnych może istnieć życie biologiczne, a może na niektórych z nich istnieć cywilizacja taka jak nasza, bądź bardziej zaawansowana.

- powiedział wróżbita.

Jackowski zwrócił uwagę, że gdyby chciał dotrzeć do gwiazdy oddalonej od nas o sto lat świetlnych, zabrakłoby mu życia, więc - nie wierzy, że tak się stanie.

Wszystko jest bardzo logicznie poukładane. Wszechświat nie jest chaosem, wszechświat jest materią, energią i przestrzenią, która rządzi się swoimi prawami, czyli prawami fizycznej i chemicznej logiki. Jest to uporządkowane.

- stwierdził jasnowidz.

Zobacz również: Ostatnie przepowiednie Stephena Hawkinga: Bogaci stworzą rasę nadludzi i zniszczą ludzkość

Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.