Jasnowidz Jackowski o kolejnej fali koronawirusa. "Będzie wyglądało o wiele poważniej, niż dotychczas"

06.08.2021 18:25
Jasnowidz Jackowski o kolejnej fali koronawirusa. "Będzie wyglądało o wiele poważniej, niż dotychczas" Fot. .Bartosz Krupa/East News

Nowa, wstrząsająca wizja Krzysztofa Jackowskiego zapowiada przerażające wydarzenia związane z koronawirusem.

Tym razem Jasnowidz Jackowski przeraził swoich widzów. W ostatniej transmisji na żywo Pan Krzysztof podzielił się przerażającą wizją, dotyczącą zbliżającej się zimy. Zdaniem profety dojdzie do utworzenia "nowego świata", zaraza zaatakuje, a rząd dotknie Polaków takimi obostrzeniami, o jakich nawet im się nie śniło.

Jasnowidz Jackowski o kolejnej fali koronawirusa

Jackowski od samego początku nałożenia obostrzeń sanitarnych wielokrotnie odnosił się do ich wpływu na nasze życie. W serii vlogów "Wideoprezentacje", w których cyklicznie gości u Krzysztofa "Atora" Woźniaka zawsze analizuje obecną i przyszłą sytuację oraz komentuje z prowadzącym naszą codzienność.

Polecamy

Jak twierdzi jasnowidz Krzysztof Jackowski, czwarta fala ma być dosyć groźna i według znanego profety rozpocznie się już w sierpniu. Ludzie będą się czegoś bali.

Zacznie się dosyć ostro. Niemcy, może jeszcze z dwa, trzy kraje w Europie, doświadczą sporych wzrostów zarazy i już z początkiem września rząd będzie stawiał obywatelom warunki, da nam wybór czegoś. Jeżeli większość ludzi tego nie wybierze, będzie musiał spełnić to, co nam przy stawianiu tych warunków przedstawi [...]. Będzie bardzo duże nasilenie zarazy. Będzie wzrost, potem - mniej więcej w listopadzie - lekki spadek, ale kulminacja będzie w połowie grudnia. To będzie bardzo brzydka zima. Tej zimy zobaczymy inne twarze polityków. Nie traktujcie tego dosłownie. Usłyszymy i zobaczymy inną politykę wobec nas, bardziej srogą. Mam nadzieję, że to bzdura: ludzie, nie wiem, czy w Polsce, nie będą mogli wyjść ze swoich dzielnic czy rejonów. To będzie strasznie poplątane. To, co było, to była dziecinna zabawa. To, co teraz będzie z jakimiś wymogami, będzie nas szokowało, ale nie śmieszyło [...]. To będzie tak, że niektóre osoby, które nie spełniły warunków, będą czuły się upokorzone. A wszystko będzie wyglądało o wiele poważniej, niż dotychczas. Dlatego taki dzisiejszy tytuł: już jesteśmy w innym świecie, tylko nie do końca się zorientowaliśmy. Przyjdą miesiące, w których to zrozumiemy. Stworzy się podział w społeczeństwie i to będzie bardzo restrykcyjne [...] Boję się jesieni i zimy. Jest mi smutno.

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.