Jasnowidz Jackowski o nadchodzącej wiośnie 2021. "Przygnębia mnie jakieś przeczucie"

16.03.2021 13:47
Jasnowidz Jackowski Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Od jakiegoś czasu jasnowidz Krzysztof Jackowski wieszczy, że świat czeka niebezpieczny konflikt zbrojny. Nie inaczej było 15 marca 2021 gdy ulubiony jasnowidz Polaków po raz kolejny wystąpił w programie popularnego youtubera Krzysztofa Woźniaka z kanału "Wideoprezentacje".

Jasnowidz Krzysztof Jackowski od jakiegoś czasu zapowiada globalną wojnę. Twierdzi, że pandemia koronawirusa została wykorzystana do nauczenia ludzi posłuszeństwa i jest to "szkolenie i musztra" na wypadek działań zbrojnych.

Jasnowidz Jackowski o konflikcie zbrojnym

Jackowski uważa, że nasze zaniepokojenie powinien budzić Bliski Wschód. Jak twierdzi, to właśnie w tym miejscu nastąpią ogromne zmiany, które będą miały poważne następstwa. Niedawno słynny jasnowidz, patrząc na zdjęcie Benjamina Netanjahu, wyczytał w jego głowie przerażające rzeczy. Być może właśnie dlatego wieszcz i tym razem chciał poruszyć tematy polityki i konfliktów zbrojnych.

Znowu o konflikcie zbrojnym tych dwóch będzie gadać. Ale to trochę tak jakby ktoś powiedział do ekonomisty: "A ty znowu będziesz gadał o tej ekonomii"

- zaprezentował żartobliwie temat rozważań Krzysztof Woźniak.

Następnie Jackowski, cytując stronę KiKŚ - Konflikty i katastrofy światowe odniósł się do sytuacji politycznej w Rosji, na Ukrainie, w USA i na Bliskim Wschodzie. Wszystkie doniesienia z tych części świata omówił szczegółowo z Woźniakiem. Analizując sytuację na świecie, jasnowidz nie ma dobrych wieści dla Polski. Jackowski po raz kolejny wspominał o tym, że czekają nas naprawę bardzo trudne czasy.

Problem, który ma Rosja, to jest tylko problem nerwowy w tej chwili. Uważam jednak, że nic nam się nie stanie. Co do Polski to w całej tej sytuacji, która nas czeka (ja powiedziałem to wiele miesięcy temu), czuję, że Polska w pewnym sensie straci suwerenność, chociaż długo się będziemy o tym dowiadywać. My po tym wszystkim może i wyjdziemy w miarę cało, z tego co ma się na świecie zdarzyć. Nie umiem tego nazwać, dlaczego, ale będzie to dla nas mniejszym szokiem, my się z czasem domyślimy, że już nie mamy tej suwerenności.

Zdaniem pana Krzysztofa główne zagrożenie dla pokoju na świecie znajduje się na Bliskim Wschodzie.

Cały czas mowa o Bliskim Wschodzie. Tam jest główny element zagrożenia. Moje zdanie jest takie: to, co się dzieje z Rosją i Ukrainą to epizod, który ucichnie.

Jasnowidz Jackowski: "Mam nadzieję, że coś się zmieni, ale mnie to przytłacza"

 
Krzysztof Jackowski pozwolił sobie również na bardzo osobistą refleksję.

Ja to na plecach czuję. Wstaję rano, zaczyna się wiosna, cieszę się każdego roku z tej wiosny. To już 58 moja wiosna na tym świecie. I jakoś nie umiem się nią cieszyć w tym roku. Jak rano wstaję, piję herbatę, otwieram okno, słyszę ptaki, to przygnębia mnie jakieś przeczucie. Nie umiem nazwać ci tego, ale ciężko to czuję. Czuje, jakby już nic nie miało wpływu na to, co się wydarzy, nic już nie może tego odepchnąć. A druga rzecz czuję, że to, co przezywany przez tę zarazę to jest już przygnębiające strasznie. To jest piękny czas do tego, co ma dopiero być". W życiu różne rzeczy dzieją się niespodziewanie i mam nadzieję, że coś się zmieni, ale mnie to przytłacza. Czuje to zagrożenie i czuję, że ono jest blisko!

Ja jestem wieszczem, coś tam czuję i mówię, a jak już mówię, to jestem konsekwentny. Nie jest to łatwe. I żebyście drodzy państwo nie brali mnie za analityka - ja jestem jasnowidzem, natomiast rozmawiając z kimś takim jak Krzysztof Woźniak, nie da się mówić wyłącznie przepowiedniami.

- wyjaśnił Jackowski

Źródło: Krzysztof Woźniak Wideoprezentacje, JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Zobacz również: Jasnowidz Jackowski o Polsce. Co się wydarzy, gdy PiS się rozpadnie?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.