Jasnowidz Jackowski o nowym porządku świata. "Wkradnie się nierząd i dezorganizacja"

28.01.2021 10:12
Jasnowidz Jackowski Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Ulubiony jasnowidz wszystkich Polaków, Krzysztof Jackowski, kontynuuje swoją retorykę. Jego zdaniem rok 2021 będzie o wiele gorszy niż 2020! Co się wydarzy jego zdaniem?

Krzysztof Jackowski doznał niedawno kolejnej przerażającej wizji. Jasnowidz zapowiada światowy konflikt, którego skutki będą przerażające!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o zbliżającym się konflikcie i istotnych zmianach w polityce międzynarodowej.

Nadprzyrodzone zdolności Krzysztofa Jackowskiego od lat fascynują wielu Polaków. Jackowski prowadzi swój własny, bardzo popularny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Udziela także mnóstwo wywiadów do gazet i telewizji. Wielu Polaków stale prosi go o pomoc rozwiązaniu trudnych i tajemniczych spraw, które wydają się beznadziejne.

Tym razem Jackowski ponownie opowiedział o swoich przeczuciach dotyczących roku 2021 i nastania globalnego konfliktu.

W moim poczuciu to, co zaczyna się dziać, jest obawą, że możemy zostać sami. Kto wie, czy nie zaczyna się ten czas. Nie będzie tak naprawdę od razu wyborów, tylko na jakiś czas powstanie coś, co będzie graniczyło z racją konstytucji. Powstanie jakaś grupa rządząca, nawet nie zastępczy rząd, ale to będzie prawnie bardzo dyskusyjne. Z jakichś względów, być może przez pandemię, nie będzie wyborów, a to będzie zabieg celowy (...). Wydaje nam się, że wszystko jest normalnie, ale nagle może się okazać, że nagle zostaniemy z tym wszystkim sami i zacznie wkradać się nierząd i dezorganizacja.

W dalszej części swojej przerażającej wypowiedzi profeta odnosi się do historii opisanej w książce Orwella "1984" i mówi o stworzeniu jednego, globalnego rządu, który przejmie władzę nad światem.

Zahamować to może jedynie sprzeciw państwa, a nie grupa ludzi.

Jackowski od wielu miesięcy konsekwentnie wróży, że przewrót i zamieszki będą trwać 3 i pół roku. Zapytany co stanie się później odpowiedział:

Ja Wam powiem, co będzie, nie denerwujcie się, to moja konsekwencja. Powiem Wam zdanie, które od lat mi się kojarzyło i nie może być błędem: krótko przed wielkim konfliktem ludzie w Polsce i na świecie będą bali się oddychać.

Niedawno wróżbita zapowiedział, że obecne tygodnie są jednymi ze spokojniejszych czasów w 2021. Już wkrótce czekają nas kolejne surowe restrykcje, jakich jeszcze w Polsce nie było. Wizja Krzysztofa Jackowskiego i w tym konkretnym przypadku nie nastraja optymistycznie.

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Zobacz również: Przepowiednia Nostradamusa 2021. Czeka nas koniec świata, III wojna światowa i inwazja zombie?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.