Jasnowidz Jackowski o pandemii koronawirusa w Polsce: "W trakcie 2 tygodni nastąpi załamanie"

13.10.2020 12:10
Jasnowidz Jackowski o pandemii koronawirusa w Polsce: "W trakcie 2 tygodni nastąpi załamanie" Fot. Bartosz Krupa/East News

Ulubiony jasnowidz wszystkich Polaków, Krzysztof Jackowski, doznał niedawno kolejnej strasznej wizji. Co nas czeka w najbliższej przyszłości? Jak koronawirus wpłynie na losy świata? Tak źle jeszcze nie było!

W nadprzyrodzone zdolności Krzysztofa Jackowskiego wierzy wielu Polaków. Ludzie tłumnie przybywają pod dom jasnowidza, aby prosić go o pomoc w rozwiązaniu trudnych i tajemniczych spraw.

Krzysztof Jackowski o pandemii koronawirusa

Nie inaczej jest podczas internetowych programów na żywo. Krzysztof Jackowski prowadzi swój własny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Wróżbita z Człuchowa jest również częstym gościem opiniotwórczego vlogera Krzysztofa Woźniaka z kanału "Wideoprezentacje" na którym również przekazuje swoje wizje dla Polski i dla świata.

Przeczytaj także

Niestety tym razem Jackowski nie ma dla nas dobrych wieści. W najbliższych tygodniach pandemia koronawirusa będzie coraz silniejsza, a rząd prawdopodobnie zdecyduje się na nowe obostrzenia.

Zdaniem jasnowidza pandemia COVID-19 będzie coraz bardziej przybierać na sile, aż w końcu rząd zdecyduje się wprowadzić surowe restrykcje, jakich jeszcze w Polsce nie było.

Widziałem taki obrazek, gdzie jest mnóstwo kolejek i karetek przed szpitalami zakaźnymi. Wzrost pandemii będzie duży w najbliższym czasie, bardzo duży. To idzie wszystko w kierunku zrobienia trzech bardzo ważnych restrykcji. Nie wykluczam, że w naszym kraju też bardzo szybko zostanie wprowadzony stan wyjątkowy [...] Mówiono, że szkoły prosperują dobrze - ja mam wrażenie, że mimo wszystko, to wszystko runie.

- opowiada Jackowski.

Przeczytaj także

Jasnowidz Jackowski jest zdania, że jeśli sytuacja nie ulegnie poprawie, do zwalczania pandemii zostanie wysłane wojsko. Wróżbita z przerażeniem patrzy w przyszłość i obawia się wprowadzenia ostrych obostrzeń, które mogą godzić w wolność obywateli.

Premier uruchomi resort wojskowy i wojska będzie dużo. Teraz ta sytuacja jest jeszcze kontrolowana, także ja uważam, że w kwestii dwóch tygodni nastąpi takie załamanie, że będzie bardzo dużo wojska. Dojdzie do takiej sytuacji, że w niektórych rejonach Polski przemieszczanie się będzie musiało być uzasadnione [...] Rzeczywiście, jeżeli rząd wprowadziłby stan wyjątkowy, to wojsko będzie jak najbardziej potrzebne i na miejscu [...] Dojdzie do sytuacji, w której pan premier da resortowi obrony, czyli wojska, nadzwyczajną władzę decyzyjną. To będzie cwane, ponieważ restrykcje będą naprawdę niekonstytucyjne chwilami, ale nie będzie decydowała o tym władza, tylko resort wojska. [...] Nie rząd będzie za to odpowiedzialny, tylko resort wojska.

- twierdzi najpopularniejszy w Polsce jasnowidz.

Przeczytaj także

Słynny wróżbita przewiduje, że sytuacja w Polsce będzie się wciąż pogarszać. A to prosta droga do wprowadzenia nowych, bardzo restrykcyjnych zasad.
Jasnowidz wyznał także, że kluczowym miesiącem będzie listopad. Wtedy będziemy mieli poznać odpowiedzi na większość pytań.

Listopad da namiastkę odpowiedzi, o co w tym wszystkim chodzi.

Krzysztof Jackowski od dawna wieszczy, że najbliższe miesiące mogą być dla nas pełne niepokoju, nie tylko z powodu pandemii.  

Zobacz również: Szokująca przepowiednia jasnowidza Jackowskiego: "Ta zima będzie inna niż wszystkie. Nie z powodu pogody!"

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.