Jasnowidz Jackowski o pandemii koronawirusa w Polsce: "W trakcie 2 tygodni nastąpi załamanie"

13.10.2020 12:10
Jasnowidz Jackowski o pandemii koronawirusa w Polsce: "W trakcie 2 tygodni nastąpi załamanie" Fot. Bartosz Krupa/East News

Ulubiony jasnowidz wszystkich Polaków, Krzysztof Jackowski, doznał niedawno kolejnej strasznej wizji. Co nas czeka w najbliższej przyszłości? Jak koronawirus wpłynie na losy świata? Tak źle jeszcze nie było!

W nadprzyrodzone zdolności Krzysztofa Jackowskiego wierzy wielu Polaków. Ludzie tłumnie przybywają pod dom jasnowidza, aby prosić go o pomoc w rozwiązaniu trudnych i tajemniczych spraw.

Krzysztof Jackowski o pandemii koronawirusa

Nie inaczej jest podczas internetowych programów na żywo. Krzysztof Jackowski prowadzi swój własny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Wróżbita z Człuchowa jest również częstym gościem opiniotwórczego vlogera Krzysztofa Woźniaka z kanału "Wideoprezentacje" na którym również przekazuje swoje wizje dla Polski i dla świata.

Przeczytaj także

Niestety tym razem Jackowski nie ma dla nas dobrych wieści. W najbliższych tygodniach pandemia koronawirusa będzie coraz silniejsza, a rząd prawdopodobnie zdecyduje się na nowe obostrzenia.

Zdaniem jasnowidza pandemia COVID-19 będzie coraz bardziej przybierać na sile, aż w końcu rząd zdecyduje się wprowadzić surowe restrykcje, jakich jeszcze w Polsce nie było.

Widziałem taki obrazek, gdzie jest mnóstwo kolejek i karetek przed szpitalami zakaźnymi. Wzrost pandemii będzie duży w najbliższym czasie, bardzo duży. To idzie wszystko w kierunku zrobienia trzech bardzo ważnych restrykcji. Nie wykluczam, że w naszym kraju też bardzo szybko zostanie wprowadzony stan wyjątkowy [...] Mówiono, że szkoły prosperują dobrze - ja mam wrażenie, że mimo wszystko, to wszystko runie.

- opowiada Jackowski.

Przeczytaj także

Jasnowidz Jackowski jest zdania, że jeśli sytuacja nie ulegnie poprawie, do zwalczania pandemii zostanie wysłane wojsko. Wróżbita z przerażeniem patrzy w przyszłość i obawia się wprowadzenia ostrych obostrzeń, które mogą godzić w wolność obywateli.

Premier uruchomi resort wojskowy i wojska będzie dużo. Teraz ta sytuacja jest jeszcze kontrolowana, także ja uważam, że w kwestii dwóch tygodni nastąpi takie załamanie, że będzie bardzo dużo wojska. Dojdzie do takiej sytuacji, że w niektórych rejonach Polski przemieszczanie się będzie musiało być uzasadnione [...] Rzeczywiście, jeżeli rząd wprowadziłby stan wyjątkowy, to wojsko będzie jak najbardziej potrzebne i na miejscu [...] Dojdzie do sytuacji, w której pan premier da resortowi obrony, czyli wojska, nadzwyczajną władzę decyzyjną. To będzie cwane, ponieważ restrykcje będą naprawdę niekonstytucyjne chwilami, ale nie będzie decydowała o tym władza, tylko resort wojska. [...] Nie rząd będzie za to odpowiedzialny, tylko resort wojska.

- twierdzi najpopularniejszy w Polsce jasnowidz.

Przeczytaj także

Słynny wróżbita przewiduje, że sytuacja w Polsce będzie się wciąż pogarszać. A to prosta droga do wprowadzenia nowych, bardzo restrykcyjnych zasad.
Jasnowidz wyznał także, że kluczowym miesiącem będzie listopad. Wtedy będziemy mieli poznać odpowiedzi na większość pytań.

Listopad da namiastkę odpowiedzi, o co w tym wszystkim chodzi.

Krzysztof Jackowski od dawna wieszczy, że najbliższe miesiące mogą być dla nas pełne niepokoju, nie tylko z powodu pandemii.  

 

Zobacz również: Szokująca przepowiednia jasnowidza Jackowskiego: "Ta zima będzie inna niż wszystkie. Nie z powodu pogody!"

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.